У «Молодіжному центрі Чернівців «Резиденція молоді» відбудеться низка подій « Офіційний портал Чернівецької міської ради
29.11.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
15.07.2021 – з 18:00 по 20:00 в приміщенні молодіжного центру Чернівців заплановано провести захід – «Гендерний кінотеатр з інтерактивною грою «Крізь скляну стелю». Відбудеться перегляд фільму «Один день з життя кандидатки» – авторська робота Ірини Тишко, який буде демонструватися в Чернівцях вперше. Після фільму – подальша дискусія та настільна гра. Участь в заході можуть брати всі бажаючі за попередньою реєстрацією https://forms.gle/uy8q4Bw5xD35csPBA. Організатори – ГО «Центр громадської активності «Синергія», співорганізатор – МКУ «Молодіжний центр Чернівців «Резиденція молоді».

16 липня, о 17:00 відбудеться презентація дослідження в рамках проєкту «MediaCheck». ГО «Чернівецька Ратуша» виграли грант від «Фонду Тудана», в рамках проєкту проведено опитування та визначено які медіа в Чернівцях є найпопулярнішими серед молоді; реалізовано активну просвітницьку кампанію в мережі; протягом місяця проаналізовано новини топ-медіа на предмет маніпуляцій. Будуть презентовані основні результати роботи. Бажаючим відвідати захід потрібно заповнити коротку реєстраційну форму –  https://forms.gle/CU2631yNnwhb3Sgr9.

З 17.07.2021р. по 31.07.2021р. в приміщенні КУ «Молодіжний центр Чернівців «Резиденція молоді» заплановано проведення тематично пов’язаних лекцій, які розкриватимуть суть, мету та інструменти маркетингових та рекламних кампаній.

Організатори: Молодіжна рада Буковини при Чернівецькій обласній державній адміністрації, за підтримки Управління молоді та спорту. Співорганізатори: клуб IGen та КУ «Молодіжний центр Чернівців «Резиденція молоді».

17.07 з 13:00 по 16:00 – лекція на тему: «Практичний кейс: як створити особистий бренд та продавати в Instagram?». Спікер – ревізор Чернівецького відокремленого осередку ВМГО ФРІ, заступник голови hr-служби ФРІ Чернівці  Івоняк Лілія.

24.07 з 13:00 по 16:00 лекція на тему: «Про PR, його технології та маніпуляції». Спікер – секретар Молодіжної ради, спеціаліст у сфері маркетингу, реклами та піару Бугай Діана.

31.07 з 13:00 по 16:00 лекція на тему: «Блогери та інфлюенсери: психологічні та фінансові ризики. Як вберегтись від маніпуляцій?». Спікер – секретар Молодіжної ради, спеціаліст у сфері маркетингу, реклами та піару Бугай Діана.

Реєстрація відбуватиметься на кожну лекцію та за рейтинговим відбором оргкомітету (слідкуйте за профілем Молодіжної ради Буковини https://instagram.com/molrada_buk?utm_medium=copy_link).

Учасники, які відвідають усі лекції (всього 4, одна вже відбулась), отримають сертифікат про проходження курсу.

18.07.2021 в приміщенні молодіжного центру відбудуться тренінг з театрального мистецтва на тему комунікацій під керівництвом актриси і перформера Ольги Савіної. Участь в заході можуть брати всі бажаючі за попередньою реєстрацією (https://docs.google.com/forms/d/1waPcbq7Rh5zeYlFCl950xH4XA_oB3pPSzbMBmnKnQM8/edit).

Не забувайте про маски.Comments are closed.