У місті Чернівці розпочався процес підготовки плану Доброчесності « Офіційний портал Чернівецької міської ради
23.02.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Чернівецька міська рада для мінімізації корупційних ризиків та підвищення якості надання послуг жителям міста разом з програмою “Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні” розпочала підготовку плану Доброчесності.

“Зараз проект Антикорупційної ініціативи ЄС та місто Чернівці перебувають на стадії  консультацій щодо результатів оцінки корупційних ризиків у діяльності міської ради. Це означає, що оцінюються процедури, процеси та ефективність у сферах, які були погодженні з міською радою. Далі рекомендації, напрацьовані спільно зі службовцями ради, будуть в основі розробки такого плану”, – прокоментувала Ольга Обершт, радниця Чернівецького міського голови.

 

Чернівці та Маріуполь перші в Україні міста, які розроблять та запровадять відповідну практику. Для цього використовують світові та українські напрацювання в сфері оцінки та мінімізації корупційних ризиків. Також залучені консультанти використовують досвід м. Ґякова/Джяковіца, м. Пріштіна, м. Г’їлані, м. Грачаниця.

 

Сьогодні, 13 серпня, консультанти програми презентували структуру майбутнього Плану та підходи до розробки схожих документів в інших містах. Очікується, що відповідний План, після розробки та узгодження з усіма зацікавленими сторонами, буде внесений на розгляд міської ради вже цього року.

 

“Розробка та виконання майбутнього Плану доброчесності міста дає можливість мінімізувати частину корупційних ризиків, які можуть з’являтися в діяльності виконавчих органів та ради. Також цей план є логічним доповненням до розвитку міської геоінформаційної системи, яку допомагає місту удосконалювати EUACI”, – зазначив Тарас Случик, консультант муніципального компоненту EUACI.

 

Передбачається, що План доброчесності буде як стратегічним документом, адже вказуватиме напрямки, в яких місто хоче підвищити ефективність діяльності, так і операційним, у вигляді чіткого плану дій з мінімізації корупційних ризиків.Comments are closed.