У міській раді привітали чернівецьких спортсменів « Офіційний портал Чернівецької міської ради
24.10.2020






Аварійні телефони оперативних служб





Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам Батьківщини



МИ В:




МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці








Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан привітав  чернівецьких спортсменів та тренерів з професійним святом. “Бажаю у будь-якій ситуації, у будь-який день бути сильними, впевненими, відважними, стійкими людьми, які не зазнають поразок, які увесь час рухаються тільки вперед.

Міцної витримки  та відмінної фізичної форми! Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої області.Ми пишаємося Вашими досягненнями.”, – сказав Василь Продан.

Спортсменів та тренерів відзначили за сумлінну працю та високий професіоналізм. 

Грамоти отримали:

  1. Талібов Ризван Шахмамед Огли – майстер спорту України міжнародного класу з карате, чемпіон України з карате, член збірної команди України карате
  2. Бойчук Володимир Васильович – старший тренер національної збірної команди України з велосипедного спорту (ВМХ), за вагомий особистий внесок в розвиток велосипедного спорту
  3. Каглянчук Василь Іванович – президент Чернівецької обласної асоціації «Техноспорт», за вагомий особистий внесок в розвиток технічних видів спорту 
  4. Штефюк Іван Кирилович – президент Чернівецької обласної федерації універсального бою, за вагомий особистий внесок у розвиток універсального бою
  5. Білич Олексій Іванович – учасник чемпіонату світу з шахів (до 16 років), дворазового чемпіона України з шахів (до 16 років), член збірної команди України з шахів (до 16 років)
  6. Гаїна Мірча Олексійович – ветеран спорту, за вагомий особистий внесок в розвиток фізичної культури і спорту
  7. Звезда Марія Максимівна – ветеран спорту, вчитель фізичної культури ЗОШ №14
  8. Кожокар Марина Василівна – волонтер відділення Національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області, кандидат педагогічних наук, доцент Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича
  9. Сідлецька Людмила Юріївна – керівник відокремленого підрозділу федерації плавання України в Чернівецькій області, тренера з плавання 
  10. Дзівідзінський Євгеній Романович – ветеран спорту, завідувач спортивними спорудами ФОК «Олімпія» комунальної бюджетної установи «Дитячо – юнацька спортивна школа з футболу м. Чернівців», за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок в розвиток матеріально – технічної спортивної бази
  11. Шкурей Оксана Радівна – тренер-викладач з тенісу настільного, ДЮСШ №1 УО ЧМР
  12. Мельник Олександр Олегович – тренер-викладач з велосипедного спорту Чернівецької обласної ДЮСШ «Колосок»
  13. Меленко Ілля Степанович – тренер-викладач з дзюдо ДЮСШ №4
  14. Косташ Михайло Степанович – майстер спорту України зі стрільби з лука
  15. Арініна Алла Михайлівна – тренер-викладач зі стрільби з лука комунального закладу «СДЮШОР м. Чернівці зі стрільби із лука»
  16. Синицький Серафим Михайлович – ветеран фізичної культури та спорту, тренер – викладач з волейболу дитячо–юнацької спортивної школи №4 УО ЧМР
  17. Чинчик Богдан Віталійович – учасник чемпіонату Європи з велосипедного спорту, багаторазовий чемпіон України з велосипедного спорту, член молодіжної збірної команди України з велосипедного спорту
  18. Гринько Сергій Олександрович – тренер волейбольної команди «Буковинка», тренер – викладач з волейболу ДЮСШ №4
  19. Бабюк Володимир Іванович – ветеран Буковинського футболу за вагомий особистий внесок в розвиток футболу 
  20. Кушнірюк Богдан Ігорович – учасник чемпіонату Європи з велосипедного спорту, майстра спорту України з велосипедного спорту, член молодіжної збірної команди 
  21. Паращук Максим Анатолійович – кандидат в майстри спорту України з легкої атлетики 
  22. Лукан Павло Тарасович – майстер спорту міжнародного класу з велосипедного спорту, учасник чемпіонату світу та Європи з велосипедного спорту, член збірної команди України 
  23. Помогаєв Олександр Сергійович – майстер спорту України з легкої атлетики 
  24. Топчанюк Сергій Анатолійович – заслужений тренер України з велосипедного спорту, тренер-викладач Чернівецької обласної ДЮСШ «Інваспорт» 
  25. Чеботаренко Дмитро Драгошевич – тренер-викладач зі стрільби з лука КБУ «ДЮСШ м. Чернівців»
  26. Середа Вадим Борисович – голова Чернівецького обласного підрозділу федерації пауерліфтингу України
  27. Ткачук Сергій Володимирович – меценат спорту
  28. Вілігорська Наталія Олександрівна – тренер – викладач з тенісу Чернівецької обласної ДЮСШ
  29. Тарновецька Анастасія Олегівна – провідна спортсменка Чернівецького обласного клубу скелелазіння та альпінізму „Буковина», призерка чемпіонату України зі скелелазіння 
  30. Чехімський Руслан Володимирович – вчитель фізичного виховання СЗОШ № 22, тренер – викладач з баскетболу
  31. Смірнов Олексій Олександрович – майстер спорту України зі стрільби з лука


Comments are closed.