У двох комунальних підприємствах ревізори перевірили дотримання фінансової дисципліни « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Планові перевірки фінансово-господарської діяльності проведено в міському комунальному підприємстві «Реклама» та в Аптеці №10. Значних порушень фінансової дисципліни, які б спричинили збитки, не виявлено. Про це повідомив начальник відділу контрольно-перевірочної роботи міської ради Денис Круглецький.
За результатами проведених перевірок в двох підприємствах встановлено порушень фінансового характеру на загальну суму 62 925,13 грн. Зокрема, перевіркою діяльності МКП «Реклама» встановлено випадки переплати заробітної плати працівникам підприємства у загальній сумі 11 748,31 грн. та недоплати зарплати на суму 35 667,75 грн., переплата добових – 60,00 грн. Під час перевірки діяльності міського комунального підприємства «Аптека №10» встановлено окремі порушення при нарахуванні заробітної палати працівникам підприємства, зокрема при нарахуванні індексації заробітної плати, що у свою чергу призвело до переплати заробітної плати в сумі 11 511,26 грн. та недоплати – 3 537,81 грн.

За результатами проведених перевірок керівникам зазначених підприємств направлені письмові вимоги щодо усунення виявлених порушень та пропозиції щодо покращення їх діяльності.Comments are closed.