У Чернівцях запрацював волонтерський штаб допомоги самотнім людям похилого віку в умовах протиепідемічних обмежень « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.06.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Волонтерський штаб допомоги одиноким особам похилого віку та людям, які опинилися в складних життєвих обставинах, запрацював у Чернівцях. До його роботи залучено активістів громадських організацій, ветеранський актив, соціальних працівників. Очолює штаб заступник міського голови Олександр Паскар.
Мобільні групи волонтерів та соціальних працівників відвідуватимуть одиноких громадян, аби забезпечити їх необхідними деззасобами, продуктами харчування, ліками. Ветеранські організації разом із соціальними працівниками та сімейними лікарями відпрацьовують базу осіб цієї категорії, які потребують першочергової допомоги.
«Закликаємо всіх літніх людей не наражати себе на небезпеку, пересуваючись аптеками-магазинами-службами соцзахисту. Для допомоги у придбанні необхідного Ви можете звернутися на цілодобову лінію муніципального контакт центру: 15-80 , 0502221580 , де Вас скерують , або зателефонувати в волонтерський штаб за номером +380991572143. Закликаємо долучатися до нашої справи волонтерів і меценатів», – зазначила заступник керівника штабу Катерина Пономарьова.
Штаб волонтерської допомоги запрошує підприємців, меценатів не залишатися осторонь, долучитися до справи підтримки чернівчан літнього віку, які в ускладнених умовах не в змозі за власний кошт забезпечити себе необхідними ліками, продуктами, засобами особистої гігієни.Comments are closed.