У Чернівцях з 6 до 22 березня призупинять навчання у всіх школах, вищих та середніх спеціальних навчальних закладах міста « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Призупинити з 6 до 22 березня навчально-виховний  процес у школах, вищих та середніх спеціальних навчальних закладах, закладах  позашкільної освіти різних форм власності, що  розташовані на території міста Чернівці, вирішено на позачерговому  засіданні міської постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів 5 березня  міський голова Олексій Каспрук.

Таке рішення прийнято з метою попередження поширення захворюваності на гостру распіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19, локалізації епідемічного процесу та забезпечення стабільної епідемічної ситуації на території Чернівців.

Адміністрації  дошкільних закладів рекомендовано самостійно приймати рішення про призупинення роботи закладу за результатами  моніторингу захворюваності вихованців.

Управлінню освіти доручено організувати дистанційне навчання учнів, надання індивідуальних   он-лайн консультацій, зокрема  учням старших класів, які готуються до ЗНО.

За час відсутності занять вказано провести посилення прибирання закладів освіти, виконати усі необхідні заходи з дезінфекції усіх приміщень.

Організаторам  масових заходів рекомендовано утриматися від їх проведення на території міста Чернівці.

В громадському транспорті , вокзалах,  ринках,  супермаркетах, інших місцях масового скупчення людей у посиленому режимі  будуть проводити протиепідемічні та дезінфекційні заходи, роз’яснювальну роботу щодо протидії поширенню ГРВІ, спричиненої коронавірусом COVID-19.  Контроль за виконанням  протиепідемічних заходів здійснюватимуть рейдові групи.

За окремим планом вестиметься робота з прибирання  міста в рамках весняного місячника благоустрою. До місячника з прибирання міста, прибудинкових територій,  житлових будинків, дитячих майданчиків, парків, скверів закликають долучитися трудові колективи підприємств та організацій, підприємців, громадські організації, мешканців.Comments are closed.