У Чернівцях відкривають після реконструкції новий дитсадок «Зернятко» « Офіційний портал Чернівецької міської ради
18.01.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Новий заклад дошкільної освіти комбінованого типу №54 «Зернятко» відкривають після реконструкції на вулиці Вірменській.
У ЗДО № 54 «Зернятко» функціонуватимуть 2 групи з українською мовою навчання для дітей віком 2-3 років та 2 різновікові групи з румунською мовою навчання. Освітньо – виховний процес забезпечуватиме підготовку дітей до Нової української школи.
У штаті дитсадка 22 одиниці: директор, вихователь-методист, 8 вихователів, музичний керівник, інструктор з фізкультури, практичний психолог, керівник гуртка, лікар, медична сестра та 10 працівників обслуговуючого персоналу. Вихователі, методист володіють українською та румунською мовами. Директор дитсадка – досвідчений педагог Олена Стефанчук.
Будівництво коштувало 14,117 мільйона гривень. Ще майже на 2 мільйона гривень закуплено обладнання, меблів та різноманітних матеріалів. Будівельні роботи виконувало ТОВ «Будторгінвест» (директор Іван Дякон), яке стало переможцем тендеру. Технічний нагляд забезпечував інженер ДМБК міської ради Анатолій Кірінько.
«Зернятко» – це сучасний освітній простір. В закладі обладнано музично-спортивний зал, 4 просторі групи, спальні, окремі осередки для гри, відпочинку, харчування, навчальні кабінети (практичного психолога, гурткової роботи), медичний кабінет, харчоблок, пральню. Вбиральні прикрашають малюнки відомої української художниці- ілюстраторки Євгенії Гапчинської .
На території закладу створено безпечні та сучасні ігрові майданчики, альтанки для прогулянок на свіжому повітрі з сучасним ігровим обладнанням, спортивний майданчик із штучною травою.
В будівлі підсилено фундамент, утеплено перекриття, замінено всі інженерні мережі, встановлено сучасне опалення, тепловий лічильник, обладнано пожежну сигналізацію.
«Дякую архітектору (Мар’ян Стасюк), будівельникам («Будторгінвест») за цікавий проект та його якісну його реалізацію, тим депутатом, членам виконкому міської ради, хто підтримував і голосував за фінансування цього об’єкту, народному депутату Миколі Федоруку, який клопотав про субвенцію з Держбюджету, Генеральному консулу Румунії Ірині Лоредані Стенкулеску та румунським культурним товариствам, які підтримали ідею створення двомовного дошкільного закладу, трудовому колективу та батькам, які вже вкладають свою душу у наше «Зерняко» «,- зазначив міський голова Олексій Каспрук на огляді об’єкту перед відкриттям.

Офіційне відкриття відбудеться 23 серпня 2019 року о 1400 год., за адресою: вул.Вірменська 17-А

Довідка

Розширення мережі довкілля є одним із пріоритетних завдань міської влади. В 2015-2019 років відкрито в дошкільних установах 38 груп для 835 дітей, в т.ч. по 4 групи в НВК «Лідер» та НВК «Берегиня», та 14 груп в нових дитсадках «Лелеченя» та « Перлинка» . Однак і після відкриття дитсадку « Зернятко» на обліку ще залишаються майже 500 малюків, які очікують на місце у дошкільній установі.Comments are closed.