У Чернівцях відкрилась дитяча виставка «СонцеСвіт – один для всіх!» « Офіційний портал Чернівецької міської ради
06.07.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
17 жовтня 2018 року в Арт – Інфо Центрі «Czernowitz – Чернівці» відбулось  відкриття інклюзивної виставки дитячого живопису «СонцеСвіт – один для всіх!» в рамках проекту «Дитячий культурно – мистецький фестиваль «Наш чудовий СонцеСвіт», який реалізується в Чернівцях за підтримки Українського культурного фонду.

30 маленьких художників, серед яких 15 дітей з особливими потребами, презентували  громаді міста Чернівці свої роботи.

Як зазначила координатор  проекту Дитячого культурно – мистецького фестивалю «Наш чудовий СонцеСвіт»  Лідія Анциперова, «у партнерстві з чернівецькою міською радою, з низкою громадських правозахисних організацій та ЗМІ,  ми намагалися максимально залучити дітей з особливими потребами до творчості, підтримати їхні таланти, дати їм можливість відчути себе у колі справжніх друзів. Готуючись до виставки живопису  в рамках проекту було проведено 3 студії живопису «Намалюй свій СонцеСвіт»,  де діти створювали картини за участю 10 чернівецьких митців, серед яких були відомі й молоді  художники. Митці отримали практичний досвід взаємодії з дітьми, в т.ч. з особливими потребами у створені мистецьких продуктів. Нашою командою були створені комфортні умови для всіх  учасників заходів. Теплу атмосферу для дітей створював і Мистецький дворик Арт  Центру,  стінописи із краєвидами Чернівців, приємна музика, читання віршів дітками. Смачні напої та ласощі під час перерви додали дітям справжнього домашнього затишку».

Персонажі дитячих картин, за задумом організаторів фестивалю, «зіграють» ролі у міні – виставі – мистецькому перфоменсі та мультфільмі. Більшість дітей малювали яскравими фарбами – голубими, синіми, жовтими, зеленими та помаранчевими фарбами, створювали веселих персонажів, що говорить про відчуття комфорту і радості у дітей.

Всі маленькі художники отримали подарунки від організаторів Фестивалю, від міської ради – книги «Легенди Чернівців від чорної вівці».Comments are closed.