У Чернівцях відбулося засідання Керівного комітету з впровадження та моніторингу Інтегрованої концепції розвитку міста Чернівців до 2030 року « Офіційний портал Чернівецької міської ради
15.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
3 червня 2020 року в Чернівецькій міській раді відбулося перше засідання Керівного комітету з впровадження та моніторингу Інтегрованої концепції розвитку міста Чернівців до 2030 року.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимир Середюк підсумував результати першої фази проєкту«Інтегрований розвиток міст в Україні», в рамках якого було розроблено та схвалено сесією міської ради Інтегровану концепцію розвитку міста Чернівців до 2030. В ній  викладено підсумки дворічної роботи у наступних документах: «Інтегрована концепція розвитку Чернівців до 2030 року» та «Концепція розвитку сталого розвитку транспорту та мобільності Чернівців 2030», розроблено проєктно-кошторисну документацію для демонстраційного проєкту «Місто для людей: дружнє до пішоходів середмістя»;транспортну модель міста;техніко-економічне обгрунтування інфраструктурного проєкту «Будівництво Проспекту Незалежності від вул. Ясської до перехрестя вул. У.Кармелюка та вул. В.Винниченка в м.Чернівці»; відбулися в рамках програми управління персоналом «Кваліфікація 2030 року – Нове мислення. Нові дії»багатомодульний тренінг щодо управління відходами; тренінгові сесії щодо Концепції статистичного моніторингу в рамках впровадження ІКРМ Чернівці 2030; багатомодульний теоретично-практичний курс з проєктного менеджменту для фахівців міської ради та комунальних підприємств.

Володимир Середюк акцентував увагу на основних завданнях співпраці на подальші чотири роки  Чернівців з проєктом «Інтегрований розвиток міст України ІІ», який також підтримує міста Львів, Вінницю, Житомир, Київ (Подільський район), Полтаву, Харків та Мелітополь та фінансується урядами Німеччини та Швейцарії.

Друга фаза Проєкту передбачає консультаційну підтримку у процесах впровадження та моніторингу Інтегрованої концепції розвитку Чернівців 2030, оновлення Генерального плану із урахуванням Інтегрованої концепції розвитку Чернівців 2030  та  застосуванні транспортної моделі як інструменту планування транспортної інфраструктури міста Чернівці, а також, консультаційну підтримку у розробці Плану сталої міської мобільності; передачу знань, досвіду та ноу-хау у сфері інтегрованого розвитку міста в рамках процесу розвитку та модернізації організаційних структур і робочих процесів Чернівецької міської ради. Передбачається  подальша реалізація демонстраційного пілотного проєкту «Місто для людей: дружнє для пішоходів середмістя» з І фази Проєкту; підготовка нового демонстраційного проєкту у сфері міської мобільності для участі у конкурсі серед міст-учасників Проєкту;  обмін набутим досвідом з іншими містами України та Європи на тему інтегрованого розвитку у рамках міжміської навчальної мережі.

На засіданні Керівного комітету з впровадження та моніторингу Інтегрованої концепції розвитку міста Чернівців до 2030 року генеральний проектувальник Ярослав Бойко презентував проєкт «Місто для людей; дружнє для пішоходів середмістя», який підтримується фінансово з боку Німецького товариства міжнародного комітету співробітництва Deutsche Gesellschaftfür Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, та передбачає капітальний ремонт території в межах перехрестя вул. Богдана Хмельницького та вул. Університетської в м. Чернівці.

Проєктом передбачається облаштування нового дизайну тротуарів, переходів та проїжджої частини; встановлення тактильної плитки для людей із вадами зору та безперешкодні переходи; створення умов для відпочинку завдяки озелененню, лавочкам та облаштуванням фонтану із питною водою; облаштування зразкової зупинки для громадського транспорту з безбар’єрним доступом, яка пристосована для низько-підлогового громадського транспорту, нових при піднятих пішохідних переходів по вул. Університетській, встановлення уніфікованого нічного освітлення з високим просторовим впливом та енергоефективністю тощо. Загальна кошторисна вартість будівництва в поточних цінах станом на 12.11.2019 року складає 6 271 788  грн., в т. ч. будівельні роботи – 4 918 313 грн., інші витрати – 1 353 475 грн. (з яких проєктно-вишукувальні роботи, авторський нагляд та вартість експертизи у сумі 184 959 профінансовані в межах проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні»).

За результатами обговорення члени Керівного комітету рекомендували відділу міжнародних відносин міської ради підготувати проєкт рішення міської ради щодо внесення змін до рішення міської ради від 12.02.2019 року №1615 про співфінансування демонстраційного проєкту міжнародної технічної допомоги «Місто для людей; дружнє для пішоходів середмістя» в частині продовження терміну реалізації проєкту до 31.12.2021 року та збільшення суми співфінансування демонстраційного проєкту.Comments are closed.