У Чернівцях урочисто відкрили садочок «Зернятко» « Офіційний портал Чернівецької міської ради
23.01.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Сьогодні, напередодні Дня Незалежності України,  у Чернівцях відбулось відкриття  нового закладу дошкільної освіти комбінованого типу №54 «Зернятко».

В ньому функціонуватимуть 2 групи з українською мовою навчання для дітей віком 2-3 років та 2 різновікові групи з румунською мовою навчання. Освітньо – виховний процес забезпечуватиме підготовку дітей до Нової української школи.

«Зернятко» – це сучасний освітній простір. В закладі обладнано музично-спортивний зал, 4 просторі групи, спальні, окремі осередки для гри, відпочинку, харчування, навчальні кабінети (практичного психолога, гурткової роботи), медичний кабінет, харчоблок, пральню. Вбиральні прикрашають малюнки відомої української художниці- ілюстраторки Євгенії Гапчинської .
На території закладу створено безпечні та сучасні ігрові майданчики, альтанки для прогулянок на свіжому повітрі з сучасним ігровим обладнанням, спортивний майданчик із штучною травою.

Завідувачка дитячого садочку  Олена Стефанчук подякувала всім причетним за новий сучасний простір для дітей, а Чернівецький міський голова Олексій Каспрук подарував маленьким господарям «Зернятка» символічний ключ.

 Comments are closed.