У Чернівцях удосконалять систему безпеки дорожнього руху « Офіційний портал Чернівецької міської ради
18.08.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

У рамках реалізації проекту транскордонної співпраці “Інформаційна система безпеки дорожнього руху” (MIS ETC 1719), який впроваджується відповідно до Спільної Операційної програми «Румунія – Україна – Республіка Молдова 2007–2013», відбувся навчальний візит до Чернівців партнерів проекту з м. Унгени (Республіка Молдова) та м. Дорогой (Румунія).

Під час візиту делегації ознайомились із успішним досвідом Чернівецької міської ради в сфері впровадження міжнародних та, зокрема, транскордонних проектів із залученням фінансування від ЄС. Члени делегації відвідали УМВС в Чернівецький області, де змогли наочно побачити та перейняти досвід функціонування системи відеоспостереження за дорожнім рухом у місті та кроки, які вже здійснюються для забезпечення безпеки громадян та дорожнього руху. Також відбулася зустріч із громадською організацією «Буковинська агенція регіонального розвитку», де представники трьох країн обмінялися досвідом залучення громадських організацій до вирішення важливих проблем у міста та обговорили майбутні плани щодо співпраці.
Найважливішим результатом для Чернівців буде встановлення системи відеоспостереження на перехрестях, що дозволить покращити ситуацію у сфері дорожнього руху Чернівців.

Довідково:
Партнерами проекту в Чернівцях є Чернівецька міська рада та Чернівецька обласна громадська організація «Буковинська агенція регіонального розвитку». Закордонними партнерами виступають Міська рада м. Унгени (Республіка Молдова, бенефіціари проекту) та Муніципалітет м. Дорогой (Румунія). Проект передбачає впровадження комплексу заходів, спрямованих на встановлення транскордонного партнерства у виробленні спільних рішень для оптимізації та покращення дорожньої інфраструктури, наближення її до стандартів Євросоюзу. Зокрема, в ході реалізації проекту проведено аналіз наявної дорожньої інфраструктури, аналіз безпеки дорожнього руху, розроблено методичні рекомендації щодо підвищення безпеки дорожнього руху, проведено ряд вуличних акцій, в тому числі з дітьми. Триватиме проект до 23 червня 2015 року.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *