У Чернівцях у школі запрацювала перша ліфтова платформа « Офіційний портал Чернівецької міської ради
19.09.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Презентація нових класів, сучасного освітнього простору та тестування ліфтової платформи відбулося у ЗОШ№;38, що у Садгорі на вулиці Яна Налєпки. У школі також працюють сучасні трудові майстерні, є облаштований спортивний майданчик , відремонтовані харчоблок та спортзал.
До основного корпусу школи добудовано чотири класи, проведено реконструкцію коридорів, облаштовано першу ліфтову платформу для покращення доступності освітнього простору.
Будівельні роботи виконувало ТОВ «Будівельник 2020», проектувальник – ТОВ «Пожежна будівельна фірма «Схід», замовник робіт – департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, технічний нагляд за проведенням робіт забезпечував інженер департаменту Анатолій Кірінко.
У добудові утеплено фасадні стіни, встановлено енергозберігаючі вікна та двері, проведено протипожежну обробку дерев’яних конструкцій, встановлено систему протипожежного захисту, сучасну ліфтову платформу вартістю 250 тисяч гривень (виробник ТОВ «Форстор Індастрі» м. Дніпро), проведено благоустрій території. Це перший ліфт, який облаштовано у загальноосвітньому закладі для потреб учнів, батьків, вчителів.
Загальна вартість реконструкції – 5,52 мільйона гривень, ще 200 тисяч гривень спрямовано на закупівлю меблів. Кошти на будівельні роботи, меблі та обладнання виділено з міського бюджету. Батьківська громада на облаштування освітнього простору зібрала 55 тисяч гривень.
Окрім того, у ЗОШ №38 за рахунок Бюджету ініціатив облаштовано спортивний майданчик із штучним покриттям ( 1,4 мільйона гривень, 2017 рік) та майстерні з трудового навчання для хлопців (300 тисяч гривень, 2018 рік), відремонтовано харчоблок.
Учні школи займаються сортуванням сміття, реалізують інші екологічні ініціативи.
«Зміни у цій школі, перетворення освітнього простору, новий зміст навчально-виховної роботи стали можливими завдяки активній участі учнів та педагогів в інноваційних міжнародних проектах, Бюджеті ініціатив чернівчан. Учні, вчителі та батьки навчилися спільно вирішувати проблеми, налагоджувати партнерські стосунки з громадою і отримувати підтримку своїх ініціатив. Цей досвід цікавий для інших шкільних колективів, будемо робити школи у Чернівцях доступними, сучасними, відкритими та інноваційними, де дітям цікаво і комфортно вчитися» ,- зазначив міський голова Олексій Каспрук.

Довідково. Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 заснована в 1880 році. Першим управителем (директором) школи був відомий український педагог, публіцист, громадський та політичний діяч Буковини Омелян Попович.
У 1961 році до школи було добудовано новий корпус і спортзал. Сьогодні у школі навчається 543 учні, функціонує 20 класів, 2 групи продовженого дня. Працює 45 педагогів.
З 2016 року школа бере участь у Всеукраїнській програмі «Демократична школа», що реалізується Європейським центром ім. Вергеланда та Міністерством освіти і науки України у співпраці з Радою Європи за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія. 4 роки (2016-2019 рр) у школі працював волонтер Корпусу Миру США Кортні Бауер.
У 2019 н.р. колектив школи взяв участь у пілотному інноваційному проекті «Формування громадянських компетентностей на основі предметів базової середньої освіти», на запрошення Ради Європи презентував свій досвід роботи на конференції в Осло та на міжнародній конференції в Грузії .
У школі реалізовано два проекти Бюджету ініціатив чернівчан.Comments are closed.