У Чернівцях шукають можливість до виборів підвищити доступність виборчих дільниць « Офіційний портал Чернівецької міської ради
24.02.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Можливість перенесення виборчих дільниць у Чернівцях на перші поверхи будівель, підвищення їх доступності вивчатиме робоча група, створена розпорядженням міського голови Олексія Каспрука. 

На  важливість забезпечення доступності виборчих дільниць у Чернівцях  звертали увагу  громадські експерти, правозахисники, Громадська мережа ОПОРА.

Керівником робочої групи призначено секретаря виконавчого комітету міської ради Антоніну Бабюк. До її до складу увійшли фахівці  департаментів житлово-комунального господарства, містобудівного комплексу та земельних відносин, юридичного управління, управління освіти,   відділу організаційної роботи та контролю, відділу Державного реєстру виборців міської ради, а також громадський  омбудсмена із захисту виборчих прав Громадської мережі ОПОРА у Чернівецькій області Василь Купіна. До роботи залучатимуть також представників  міського Комітету доступності.

Робоча група  має  проаналізувати стан виборчих дільниць та надати пропозиції як до місцевих виборів  підвищити їх доступність .Comments are closed.