У Чернівцях розроблено проект концепції Програми поводження з відходами « Офіційний портал Чернівецької міської ради
09.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Програма розрахована на 2013-2020 роки. Метою їїрозробки є захист довкілля і здоров’я населення, покращення ресурсоенергозбереження і зростання інноваційно-інвестиційного потенціалу міста в результаті системної мінімізації відходів  через прогнозування і виявлення місць їх утворення в усіх сферах виробництва, послуг, транспортування, споживання та життєдіяльності, ідентифікації утворюваних відходів, їх роздільне збирання, сортування і переробку за оптимальною схемою санітарного очищення та реалізацію публічно-приватного партнерства і планування зменшення обсягів утворення і забезпечення рециклінгу, утилізації та видалення відходів за кращими доступними технологіями.

Концепція передбачає формування і подальше фінансування реалізації Програми на середньостроковий період (6-7 років) із залученням співфінансування з державного і місцевого бюджетів, від підприємницьких структур за принципами публічно-приватного партнерства і шляхом отримання міжнародної технічної та фінансової підтримки в рамках Стратегії ЄС для Дунайського регіону, Східного партнерства ЄС, Карпатської конвенції та інших міжнародних програм. Одночасно Концепція передбачає опрацювання механізмів реалізації програми, передбачених чинним законодавством України, а також – інтегрування Програми з Національним проектом «Чисте місто» і наближення до норм і стандартів ЄС.

Довідково
Централізована система збору та перевезення ТПВ здійснюється фірмами «Альтфатер – Чернівці» та МКП «Чернівціспецкомунтранс». Видалення ТПВ проводять на полігоні «Чорнівка», а попереднє сортування проводять ще на стадії збору відходів (збір ПЕТ-пляшки) і в подальшому на сміттєсортувальному заводі, розташованому безпосередньо у полігона «Чорнівка». Загальний обсяг побутового сміття міста складав у 2011 р. 1300-1400 м3 на добу або 510000-550000 м3  на рік. З них фірмою «Альтфатер-Чернівці»  вивезено 299380 м3/; в тому числі: на заготівельні пункти вторинної сировини 702 м3/(19,33 т) та на звалища 298678 м3/рік. Відповідно, МКП «Чернівціспецкомунтранс» вивезено за 2011 рік 204700 м3 ТПВ.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *