У Чернівцях розроблені заходи щодо запобігання на території міста гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом COVID-19 « Офіційний портал Чернівецької міської ради
19.09.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
На позачерговому засіданні міської постійно діючої комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Чернівців, яке відбулось сьогодні під головуванням міського голови Олексія Каспрука, обговорили заходи щодо запобігання на території міста  гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Управління забезпечення медичного обслуговування у сфері охорони здоров’я міської ради (Бовкун Г.В.):
1.1. забезпечити підвищену готовність закладів охорони здоров’я до прийому, спостереження та транспортування осіб із підозрою на захворювання, спричинене коронавірусом COVID-19 в опорні стаціонари області, відповідно до стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба COVID-19», затверджених наказом МОЗ України від 25.02.2020 № 552
1.2. організувати підготовчу роботу: забезпечення незнижувального запасу медикаментів, рекомендованих для лікування відповідних хворих; оснащення та обладнання; засобів індивідуального захисту медичного персоналу в КНП «Міська лікарня №4» вул. І. Підкови,14.
1.3. привести у підвищену готовність заклади охорони здоров’я міської комунальної власності
Термін – при погіршенні епідситуації
1.4. у разі необхідності забезпечити створення мобільних медичних бригад з метою активного виявлення хворих на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19
Термін – при погіршенні епідситуації
1.5. Подати на затвердження Комплексний план заходів щодо попередження заносу і поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019- COVID-19
Термін – до 04 березня 2020 р.

2. Управлінню освіти міської ради (Мартинюк С.В.), управлінню культури міської ради (Сафтенко Ю.К.), управлінню фізкультури і спорту міської ради (Макаренко Д.В.):
2.1. Перший урок в загальноосвітніх закладах розпочати з роз’яснювальної роботи щодо дотримання санітарно-гігієнічних норми та правил для упередження коронавірусної інфекції 2019-nCoV, запровадити проведення п’ятихвилинок «Чисті руки – запорука здоров’я». Розповсюдити серед учнів, вихованців дошкільних закладів та їх батьків інформаційні флаєра з правил поведінки під час гострої вірусної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19.
2.2. Провести роз’яснювальну роботу з батьками про заборону відвідування дітям з підозрою на ГРВІ загальноосвітніх та дошкільних закладів, занять в закладах позашкільної освіти. Вчителям, вихователям не допускати до занять дітей з симптомами захворювання на ГРВІ.
2.3. Проводити щоденний моніторинг захворювань учнів, вихованців дошкільних закладів
2.4. Посилити контроль за проведенням протиепідемічних та дезінфекційних заходів в загальноосвітніх, дошкільних закладах, закладах позашкільної освіти, установах культури, спортивних закладах.
2.5. Перед початком проведення навчання, виховного процесу, масових заходів забезпечувати проведення дезінфекційних заходів та провітрювання приміщень.
2.6. Регулярно проводити провітрювання, кварцування приміщень в ЗОШ, дошкільних навчальних закладів.
2.7. Забезпечити заклади освіти та культури необхідною кількістю антисептичних засобів, диспансерами, дозаторами для дотримання заходів гігієни рук.
Термін – негайно

3. Департаменту розвитку міської ради (Гавриш В.Я.), управлінню Держпродспоживслужби у м. Чернівцях (Лазарєв С.Ю.):
3.1. Організувати разом із суб’єктами господарювання проведення заходів з посилення режиму поточної дезінфекції в місцях масового скупчення людей (ринки, супермаркети, кінотеатри, заклади громадського харчування, рекомендувати суб’єктам господарювання забезпечити свої об’єкти належною кількістю антисептичних засобів, диспансерами, дозаторами для дотримання заходів гігієни рук.
3.2. Розробити окремий план заходів з упередження поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом COVID-19, для МТК «Калинівський ринок» .
3.3. Рекомендувати суб’єктам господарювання забезпечити у необхідній кількості медичними масками персонал, який працює безпосередньо у місцях з масовим скупченням людей, дотримуватися правил утилізації медичних масок після їх використання .

4. Фінансовому управлінню Чернівецької міської ради (Бамбуляк Л.Ф.):
4.1. Розглянути можливість використання коштів з резервного фонду міського бюджету на придбання медичного обладнання, лікарських, дезінфекційних засобів, засобів індивідуального захисту.
Термін – негайно

5. Департаменту житлово-комунального господарства міської ради (Бешлей В.В.), управлінню контролю за благоустроєм міста міської ради (Обшанський С.В.), управлінню Держпродспоживслужби у м. Чернівцях (Лазарєв С.Ю.):
5.1. Організувати рейдові перевірки КП « Чернівецьке тролейбусне управління», перевізників усіх форм власності, які забезпечують пасажирські перевезення у м.Чернівці , щодо дотримання заходів з посилення режиму поточної дезінфекції транспортних засобів.
Термін – з 04 березня 2020 р

6.Департаменту житлово-комунального господарства міської ради (Бешлей В.В.), фінансовому управлінню міської ради (Бамбуляк Л.Ф.)
6.1. Вирішити питання щодо 100% забезпечення персоналу КП «Чернівецький аеропорт» ім. Каденюка, який контактує з пасажирами, засобами індивідуального захисту, необхідною кількістю безконтактних термометрів у разі необхідності проведення температурного скринінгу пасажирів.
Термін – негайно

7. Департаменту житлово-комунального господарства міської ради (Бешлей В.В.), КП «Чернівецьке тролейбусне управління» (Олексюк М. Г.):
7.1. Проводити заходи з посилення режиму поточної дезінфекції в громадському транспорті м. Чернівці.
7.2. Ввести масочний режим для водіїв та кондукторів у громадському транспорті, перед виходом на маршрут забезпечити проведення їх температурного скринінгу.
7.3. На початковій та кінцевій зупинках проводити провітрювання транспорту та вологе прибирання.
7.4. Директорам комунальних підприємств, де працюють абонвідділи, забезпечити проведення заходів з посилення режиму поточної дезінфекції в їх приміщеннях, масочний режим для осіб, які контактують з відвідувачами.
Термін – негайно

8. Департаменту праці та соціального захисту населення міської ради (Березовська Л.В.), Відділу з питань оформлення дозвільних документів міської ради (Луців П.С.):
8.1. Проводити дизінфекцію та кварцування приміщень, де здійснюється прийом громадян. Розмістити в цих приміщення інформаційні плакати та флаєра з правил поведінки під час гострої вірусної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19.
Термін – негайно

9. Відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради (Вишневській І. М.), департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради (Собко М.С.), спільно з МКП «Реклама» (Унгурян Т.Я.):
9.1. Забезпечити виготовлення наочної агітації (листівки, брошури, флаєра, буклети) з правил поведінки під час гострої вірусної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19.
Термін – негайно

10. Департаменту розвитку міської ради (Гавриш В.Я.):
10.1. Забезпечити розповсюдження наочної агітації (листівки, брошури, буклети, флаєра ) у місця з масовим скупченням людей.
10.2. Вивчити можливості місцевих виробників з виготовлення ватно-марлевих пов’язок.
Термін – негайно

11. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, керівникам громадських організацій, волонтерам та громадським активістам утриматися від організації та проведення масових заходів.
Термін – негайно

12. Інформацію щодо виконання даного протокольних рішень направляти щоденно до 11.00 год. в управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.Comments are closed.