У Чернівцях проведуть громадське обговорення щодо облаштування міських парків « Офіційний портал Чернівецької міської ради
05.06.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
14 липня у приміщенні міської ради (каб. 105) о 17.00 відбудеться громадське обговорення на тему: «Європейському місту Чернівці – європейські парки».

Мета заходу: ознайомитися з досвідом облаштування європейських парків, рекомендаціями ландшафтних архітекторів і дизайнерів щодо застосування цього досвіду в Україні та розпочати громадське обговорення: – якими бачать свої парки Чернівчани.

Доповідачі:

–        архітектор Олена Бальжик (м. Київ);

–        ландшафтний дизайнер Тетяна Бондар (м. Київ);

–        член гільдії ландшафтних архітекторів України, дизайнер Ольга Добровольська (м. Київ);

–        фізіолог, біохімік рослин та ландшафтний дизайнер Олена Арова (м. Харків);

–        інженер-еколог, ландшафтний дизайнер Людмила Самойленко (м. Київ);

–        ландшафтний дизайнер Інна Добровольська (м. Київ).

Теми презентації :

  1. Людмила Самойленко – «Парк «Плантен ун Блом», (Рослини і Квіти), м. Гамбурга, Німеччина – центральний міський парк з 180- річною історією. Вплив часу на міський парк. Об’єднання тематичних ландшафтних просторів в один єдиний цілісний простір для відпочинку міського жителя»
  2. Олена Арова – «Парк «Останкіно», м. Москва. Реконструкція парку, колишнього маєтку Шереметьєвих. Збереження історії за допомогою сучасних прийомів»
  3. Інна Добровольська «Австрійський парк «Штадтпарк» – парк, що перегукується з історією. Історичний парк, де проходили концерти Штрауса і Моцарта в Курсалоні».
  4. Людмила Самойленко «Максиміліан парк, м. Хамм, Німеччина. Парк розваг і відпочинку. Функціональне використання парку для активного і пасивного відпочинку».
  5. Тетяна Бондар «Парк «Голка», Прибалтика. Досвід з реконструкції парку. Як результати соціальної роботи (анкетування) перетворили забутий парк в улюблене місце жителів міста».
  6. Обговорення презентацій та дискусія про те, яким хочуть бачити свої парки чернівчани.

Модератори обговорення – Наталія Хілько ( головний архітектор), Олена Кміта (голова Наглядової ради парку «Жовтневий») та Юрій Венгринюк ( директор Центрального парку  культури і відпочинку ім. Т.Шевченка).

До участі в обговоренні напрямків розвитку  чернівецьких парків запрошуються ландшафтні дизайнери, архітектори, громадські активісти, журналісти,  чернівчани, яким цікаво долучитися до облаштування міських парків.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *