У Чернівцях пропонують депутатам та посадовцям заборонити брати участь у Бюджеті ініціатив, в якості авторів проектів « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Зміни до  Положення  про «Бюджет ініціатив чернівчан» обговорили  19 червня на засіданні Експертної групи, яка аналізує проекти «Бюджету ініціатив чернівчан» та рекомендує їх для  винесення на голосування.

         За результатами обговорення вирішено рекомендувати міському голові та міській раді внести зміни до Положення про Бюджет ініціатив чернівчан, а саме передбачити, що :

  • Авторами проектів не можуть бути члени експертної групи, члени виконавчого комітету, посадовці та депутати міської ради, а також особи, які не досягли 16-ти річного віку.
  • Автор проекту до  винесення його на розгляд Експертної групи  спільно з  представниками  департаменту чи управління, за яким закріплений проект,  проводить обстеження та аналіз об’єкту/території, де він буде  реалізовуватися.
  • Автор проекту, за необхідності, має мати можливість впродовж 5 робочих днів отримати всю необхідну інформацію стосовно ходу реалізації проекту.
  • Передбачити забезпечення камерами відеонагляду  два пункти для голосування, в яких, наразі, така функція відсутня.

На наступному засіданні, яке відбудеться  22 червня  о 17.00 за участю  міського голови Олексія Каспрука,  планується обговорити  терміни подачі проектів  і проведення інформаційної компанії у цьому році, фінансовий обсяг Бюджету ініціатив на 2021 рік ( наразі він становить до 1% від доходів загального фонду міського бюджету), заслухати звіти департаментів і управлінь  про хід виконання проектів Бюджету участі , які реалізуються у цьому році, а також  запропонувати механізм визначення балансоутримувача  об’єктів  Бюджету участі після здачі їх в експлуатацію.

Звернуто увагу, що у зв’язку із карантинними обмеженнями міська рада цього року  затвердила  міську  програму «Бюджету ініціатив чернівчан» на 2021-2024 роки» із запізненням – 11 червня, що потребує перегляду термінів проведення компанії БІЧ  у цьому році.Comments are closed.