У Чернівцях відбудуться зйомки в рамках проєкту «EVOLUTION. 5 EDITION MILAN FASHION WEEK 2021» « Офіційний портал Чернівецької міської ради
29.11.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
5-7 лютого у Чернівцях вперше відбудуться зйомки в рамках проєкту «EVOLUTION. 5 EDITION MILAN FASHION WEEK 2021», під час яких чернівецький бренд ексклюзивних дитячих суконь ELSA FAIRY DRESSES представить нову дизайнерську колекцію “FAIRY STORY 21”. 

Зйомки показу відбудуться 6 лютого з 10.00 до 15.00 на території Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича за адресою вул.Коцюбинського, 2., за сприяння Чернівецької міської ради та ректора ЧНУ Петришина Р.І.

До фільмування будуть залучені найталановитіші діти України, зокрема представники Першої Інноваційної Школи в Чернівцях Star School CV під керівництвом Н. Молчанової, а також 10 учасниць з усіх куточків України.

Milan Fashion Week в форматі Digital це унікальна можливість для всієї fashion індустрії представити нові колекції виробів, дотримуючись всіх карантинних обмежень, які діють практично в кожній країні світу на сьогодні. Це унікальна можливість створити щось справді неповторне, розповісти всьому світу про свої ідеї на фоні рідного міста, його краси та неповторної архітектури. Для нас, команди ELSA FAIRY DRESSES, це вже другий досвід участі в такого рівня проєктах, проте ВПЕРШЕ місцем зйомки показу стали саме Чернівці та неповторна Резиденція Митрополитів Буковини і Далмації. Я особисто впевнена, що найбільше натхнення дають рідні стіни Альма Матер, відчуття довершеності та досягнення масштабнішої мети ніж популяризація власного бренду, а саме достойне представлення м. Чернівці, безумовно з багатою історією та цілою індустрією швейної справи, в масштабах світу!”,- розповідає головна дизайнерка бренду ELSA FAIRY DRESSES Ірина Микитюк.

Чернівчан запрошують долучитись до процесу зйомок, у якості учасників команди, волонтерів. Акредитація триватиме до 5 лютого включно. За додатковою інформацією звертайтесь до Ірини Микитюк, +380996671778

«EVOLUTION. 5 EDITION MILAN FASHION WEEK» відбудеться з 23 лютого до 1 березня 2021 року. Показ нової колекції суконь «ELSA FAIRY DRESSES» розпочнеться 25 лютого о 19:00 на порталі http://www.fashion-vibes.com/

Долучайтесь до спільного перегляду life трансляції показу бренду ELSA FAIRY DRESSES в рамках «EVOLUTION. 5 EDITION MILAN FASHION WEEK»Comments are closed.