17.06.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціВідповідно до розпорядження Чернівецького міського голови від 20.04.2017 р. № 193-р Про проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту м. Чернівців протягом 2017-2018 років в місті продовжується технічна інвентаризація захисних споруд цивільного захисту.

Заходи з інвентаризації проводяться відповідно до Методичних рекомендацій, які затверджені наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 13.08.2010 р. № 659.

Станом на 01.09.2017 р. вже проінвентаризовано 111 захисних споруд цивільного захисту. В ході інвентаризації оформлюються відповідні акти, паспорти, інвентарні справи, в т.ч. свідоцтва на право власності як об’єкту нерухомого майна.
Інвентаризацію проводить об’єктова комісія, яка призначається наказом керівника субєкта господарювання.

Пунктом 3 розпорядження надання методичної допомоги з цього питання в межах компетенції покладено на управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради (тел. 52-28-95).

Управління звертається до керівників підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та господарювання про необхідність проведення технічної інвентаризації захисної споруди цивільного захисту, яка розташована на підконтрольній території, та готове надати відповідні консультації.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *