У Чернівцях продовжено набір кандидатів у присяжні Першотравневого, Садгірського та Шевченківського районних судів « Офіційний портал Чернівецької міської ради
30.05.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
З метою здійснення правосуддя судом присяжних, який є однією із безпосередніх форм народовладдя і забезпечує залучення представників народу до здійснення судочинства, Чернівецька міська рада розпочинає набір кандидатів у присяжні Першотравневого, Садгірського та Шевченківського районних судів м. Чернівці.

Відповідно до вимог Закону України «Про судоустрій і статус суддів» присяжним може  бути  громадянин України,  який  досяг  тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду.Не підлягають включенню до списків  присяжних громадяни:

1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

3) які мають незняту чи непогашену судимість;

4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

6) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

7) особи, які не володіють державною мовою.

Згідно з ст.64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», список присяжних формує і затверджує відповідна  місцева  рада.

Громадянам, які відповідають вищезазначеним критеріям і мають бажання стати присяжними  Першотравневого, Садгірського та Шевченківського районних судів м. Чернівці необхідно  до  05 вересня 2019 року звернутися із відповідною заявою до Чернівецької міської ради.

Консультації  з  усіх питань,   що виникатимуть в процесі підбору кандидатур і підготовки до затвердження списку присяжних, надає юридичне управління Чернівецької міської ради (площа Центральна,1, 3 поверх, кабінет №306-307, тел. 55-36-60, 550954)».Comments are closed.