У Чернівцях планують встановити систему відеоспостережень перехресть « Офіційний портал Чернівецької міської ради
18.08.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Сьогодні, 23 квітня, у Ратуші в рамках проекту спільної операційної програми Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013 «Інформаційна система безпеки дорожнього руху» відбулася зустріч секретаря Чернівецької міської ради Ярослава Кушнірика з міським головою молдовського міста Унгени Александру Амбросом, міським головою румунського міста Дорохой Доріном Александреску та представником Чернівецької обласної громадської організації “Буковинська агенція регіонального розвитку”.

Під час зустрічі сторони обмінялися набутим досвідом вже здійснених заходів та поговорили про плани щодо реалізації проекту та території міст.

Проект передбачає впровадження комплексу заходів, спрямованих на встановлення транскордонного партнерства у виробленні спільних рішень для оптимізації та покращення дорожньої інфраструктури, наближення її до стандартів Європейського союзу. У ході реалізації проекту буде проведено аналіз наявної дорожньої інфраструктури і безпеки дорожнього руху, розроблено методичні рекомендації з підвищення безпеки дорожнього руху, проведено низку вуличних акцій, у тому числі й з дітьми. Найважливішим результатом для міста буде встановлення системи відеоспостереження перехресть, що дозволить покращити ситуацію у сфері дорожнього руху Чернівців.

Триватиме проект до 23 червня 2015 року. Бюджет українських партнерів складає понад 76 тисяч євро, з яких понад 68 тисяч євро буде профінансовано за рахунок коштів Євросоюзу.

Сектор інформації та зв’язків з громадськістюЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *