У Чернівцях оголошено тендер на капітальний ремонт вулиці Кармелюка « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.04.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Тендер на капітальний ремонт вулиці У. Кармелюка оголосив тендерний комітет виконавчого комітету міської ради. Замовником робіт виступає департамент житлово-комунального господарства міської ради. Очікувана вартість  робіт становить 47 464 649,00 грн. з ПДВ. Роботи повинні бути завершені до 1 червня 2021 року.

Капітальний ремонт вулиці, включаючи тротуари, будуть проводити  на відрізку від вул. Буковинської до вул. С. Руданського та від залізничного переїзду до вул. В. Винниченка. Проектом також  передбачено здійснити заміну   аварійних водопровідних, каналізаційних та зливових,  мереж, облаштування нових інженерних колодязів, пожежних гідрантів. Дорожнє покриття буде асфальтобетонне, тротуари облаштовані  плиткою.

Тендерні  пропозиції приймаються до 2 березня цього року. Потенційні учасники відкритих торгів повинні відповідати вимогам, встановленим ст.17 «Про публічні закупівлі», а також  висунутим вимогам до наявного обладнання, матеріально-технічної бази, мати працівників відповідної кваліфікації з необхідними знаннями та досвідом, надати документальне  підтвердження  досвіду виконання аналогічного договору.

Участь у закупівлі  на рівних умовах можуть брати як вітчизняні, так і іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм.Comments are closed.