У Чернівцях комунальники, які задіяні в боротьбі з Covid-19, отримають грошові винагороди « Офіційний портал Чернівецької міської ради
24.11.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
На виплату  грошових винагород працівникам  комунальних підприємств, які задіяні в заходах із запобігання поширенню та протидії гострої респіраторної хвороби Covid-19, з міського бюджету  виділено 400 тисяч гривень. Виплату грошової нагороди комунальникам здійснюватиме департамент житлово-комунального господарства. Відповідне розпорядження  підписав  міський голова Олексій Каспрук.

 Працівники комунального підприємства “Спецкомбінат”, які безпосередньо брали участь у похованні померлих від коронавірусної хвороби COVID-19, отримають по 3 тисячі  гривень  (без урахування податків та зборів).

Іншим  працівникам, задіяним у заходах із запобігання поширенню та протидії гострої респіраторної хвороби COVID-19,  грошову  винагороду виплачуватимуть – від 1220 грн. до 2000  грн. (без урахування податків і зборів).

Зазначені виплати  здійснюються за  поданням департаменту житлово-комунального господарства міської ради.Comments are closed.