У Чернівцях буде демонтовано самовільно встановлену споруду « Офіційний портал Чернівецької міської ради
07.07.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
22.05.2020р. на Комісії з демонтажу тимчасових споруд, пересувних тимчасових споруд, малих архітектурних форм і літніх торгових майданчиків та визначення відновної вартості об’єктів благоустрою на території міста Чернівців, затвердженої розпорядженням Чернівецького міського голови від 06.08.2019р. №311-р, розглянуто питання щодо самовільно встановленої тимчасової споруди (кіоску) на розі вулиць Героїв Майдану, 9 та вул. Д. Загули, 2.

Прохання до можливих власників майна, а саме: тимчасової споруди (кіоску) на розі вулиць Героїв Майдану, 9 та вул. Д. Загули, 2 звернутися з підтверджуючими правовими документами, які надають право на розміщення ТС за вказаною адресою, до департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Черніецької міської ради за адресою:
вул. Б.Хмельницького, 64-А тел. 520137

У разі, якщо в місячний термін після публікації оголошення власник ТС, в установленому чинним законодавством порядку не заявляє про свої права на даний об’єкт, департаментом буде здійснений демонтаж ТС відповідно до Порядку демонтажу самовільно встановлених ТС для здійснення підприємницької діяльності, МАФ та ЛТМ на території міста Чернівці.Comments are closed.