У Чернівцях 23 суб’єкта господарювання отримали дозволи на роботи підвищеної небезпеки у системах газопостачання « Офіційний портал Чернівецької міської ради
05.08.2020






Аварійні телефони оперативних служб





Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам Батьківщини



МИ В:




МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці








У  Чернівцях  16  підприємств та 7  ФОПів   у період з 1 жовтня 2010  до 1 вересня 2019 року отримали  дозволи на монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування, реконструкцію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, а саме  технологічного устаткування, лінійних систем та їх елементів систем газопостачання природним газом  суб’єктів господарювання та населених пунктів, а також газовикористовуючого обладнання потужністю понад 100 кВт.  А загалом в Чернівецькій області за цей період видано 42 таких дозволи.  Таку інформацію надало управління Держпраці  у Чернівецькій області на запит департаменту житлово-комунального господарства  міської ради.

У Чернівцях  монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування технологічного устаткування систем газопостачання природним і зрідженим газом суб’єктів господарювання та населених пунктів, окрім ПрАТ «Чернівцігаз», можуть проводити  ПП « Універсальна проектно-будівельна група «Сіті Строй»,  ПП « Виробничо-комерційна фірма  «Ритм-сервіс», ПП «Комплексно-виробнича компанія «Ірбіс», ТОВ «Технопропозиція»,  ТОВ « Теплосервіс-Чернівці», ПП «Газводомірбуд», МПП «Ритм», МП «Енергія 3», ПАТ «Сансервіс», спеціалізоване  монтажно-налагоджувальне управління «М’ясомолмонтаж», а також  ФОПи Климюк В.І., Колопельний М.С, Мельник В.О. ,Колотило С.П., Сироїжко В.С.

Дозволи на виконання таких робіт мають також підприємства і підприємці у Вижницькому, Кіцманському, Хотинському, Глибоцькому, Сторожинецькому та інших  районах.

Згідно п.14 Постанови КМУ №1107 від 26 жовтня 2011 р.   «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування ) машин, механізмів устаткування підвищеної небезпеки» дія дозволів,що видані Держслужбою України з питань праці та її територіальними  органами поширюються на всю територію України. Тому здійснювати зазначені роботи у Чернівцях, в тому числі з обслуговування внутрішньо будинкових газових мереж, можуть суб’єкти господарювання інших регіонів України, які отримали відповідні дозвільні документи за місцем державної реєстрації.

Таким чином, у Чернівцях  як колективні  споживачі – ОСББ, ЖБК, ЖБТ, так і  індивідуальні,  можуть обрати  підприємство чи підприємця, які надаватимуть послуги  з технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж.

Перелік  підприємств і підприємців, які у 2014-2019 роках отримали у Чернівецькій області дозволи на проведення робіт підвищеної небезпеки, додається.

Перелік



Comments are closed.