У чернівецькому осередку Української Академії Лідерства розпочався новий навчальний рік « Офіційний портал Чернівецької міської ради
19.01.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Цими вихідними студенти Української Академії Лідерства провели захід «Відкривачка 2.0: продовження історії» , присвячений відкриттю нового сезону академії у Чернівцях. Подію відвідав Чернівецький міський голова Олексій Каспрук та партнери-підприємці: Олексій Попович, Оксана Філіпова, Михайло Березовський та Костянтин Жук, а також місцеві жителі та гості з усієї України.

Офіційна частина відкриття розпочалася з промови менеджера осередку УАЛ Чернівці Євгена Морозова, який пообіцяв, що в цьому році академія буде реалізовувати ще більше проектів для громади та міста.

Олексій Каспрук заохотив юних лідерів рухатися вперед: «Незалежно від того скільки помилок ви робите, і наскільки повільний ваш прогрес, ви, як і раніше, попереду тих людей, що не намагалися нічого робити».   

Оксана Філіпова привітала студентів з початком навчального року та, за традицією, подарувала цікаву книгу «Промови, що змінили світ».

Також на відкритті був присутній засновник Української Академії Лідерства Роман Тичківський, який наголосив, що в чернівецькому осередку зібрані таланти з усієї України, а це, в свою чергу, творить якісне середовище для розвитку молоді Чернівців. Більше того, Роман додав, що кожен студент залишить після себе по п’ять агентів змін, які продовжать його роботу.   

 Глядачі мали змогу ознайомитися з повною презентацією академії від випускників та насолодитися танцювальною, театральною і музикальною постановками від творчих студентів академії.

Наостанок одна зі студенток сказала: «Дім там, де наше серце, а воно зараз цілком належить нашому рідному осередку УАЛ Чернівці».

Під час свята «Відкривачка 2.0. Продовження історії» студенти познайомили гостей з основними напрямками діяльності академії та проектами.Comments are closed.