Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) повідомляє « Офіційний портал Чернівецької міської ради
30.03.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Переліком послуг Центру  надання адміністративних послуг  Чернівецької міської ради передбачено послугу щодо реєстрації декларації про готовність до експлуатації об’єкта, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1).

Для отримання зазначеної послуги заявник подає один примірник заповненої декларації, (копію доручення у разі подання повідомлення уповноваженою особою замовника), або надсилається рекомендованим  листом з описом вкладення чи через електронну систему здійснення декларативних та дозвільних процедур у будівництві.

Декларація про готовність об’єкта до експлуатації реєструється методом внесення даних до Єдиного реєстру документів, що дає право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчує прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.

Інформація щодо зареєстрованої декларації про готовність об’єкта до експлуатації розміщується на офіційному сайті Держархбудінспекції у розділі  “Реєстр дозвільних документів”  в Єдиному реєстрі документів, що дають  право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття  в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.

Підставою для відмови в отриманні декларації про готовність до експлуатації об’єкта є подання чи оформлення декларації з порушенням установлених вимог.

Термін виконання послуги складає 10 робочих днів. Послуга є безоплатною.

Телефон для довідок: 50-90-82; 50-90-81;50-90. В разі виникнення додаткових питань звертатись в Центр надання адміністративних послуг вул. Героїв Майдану,7, вул. Руська,183, вул. І.Підкови,2.Comments are closed.