26.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Перелік адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради (ЦНАП), включає отримання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, переоформлення та анулювання такого дозволу.

Для отримання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та  початок експлуатації (застосування), машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки  Вам необхідно: 

Дія 1         

Звернутися до  Центру надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради за адресами:

вул.Героїв Майдану,7 – тел.(0372)50-90-90 , вул. І.Підкови,2 – тел.(0372)56-05-40  або  вул.Руська,183 – тел.(0372)58-44-45  та заповнити заяву згідно встановленого зразка.        

До заяви додається експертний висновок щодо спроможності суб’єкта господарювання забезпечити додержання чинного законодавства з охорони праці.

Заява та документи подаються особисто суб’єктом господарювання (керівником юридичної особи, фізичною особою – підприємцем) або уповноваженою особою з відповідно оформленим дорученням та пред’явленням документа що посвідчують особу заявника. 

Дія 2         

Після реєстрації   адміністратором пакет документів  передається на розгляд в   Управління Держпраці у Чернівецькій області. 

Дія 3       

За умови подання повного пакету документів та відсутності зауважень до нього – в  ЦНАП Вам видадуть  дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Термін  виконання  послуги  – 10 робочих днів.   Дозвіл   видається безкоштовно. Comments are closed.