Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) повідомляє « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.06.2020






Аварійні телефони оперативних служб





Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам Батьківщини



МИ В:




МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці








Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради розпочинає прийом документів для надання адміністративних послуг з «Державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», виключно  щодо об’єктів нерухомості, які розташовані в межах міста Чернівці. Відповідне розпорядження підписав Чернівецький міський голова Олексій Каспрук.

При наданні вищезазначених адміністративних послуг, в період дії карантину, необхідно дотримуватися такого порядку:

  1. Заявник телефонує до ЦНАПу за оприлюдненими номерами телефонів. В телефонному режимі працівником ЦНАПу надається консультація та роз’яснення щодо переліку необхідних документів для надання відповідної адміністративної послуги, а також призначається місце (номер вікна), дата та час подачі узгодженого пакету документів.
  2. У зазначену дату і час заявником особисто, або через уповноваженого представника, подаються узгоджені документи у визначене вікно.
  3. Працівниками ЦНАПу ведеться реєстраційний облік засобами програмного забезпечення, в якому зазначається ПІП особи, перелік поданих нею документів, а також дата та час подачі документів.
  4. Про дату, час та місце (номер вікна) отримання адміністративної послуги заявник повідомляється працівниками ЦНАПу смс-повідомленнями або телефоном.

5. Надання адміністративних послуг можливе тільки тим відвідувачам, які прийшли в захисній масці та гумових рукавичках. Заборонено прийом заявників з явними ознаками ГРВІ.

Можливість отримати консультації та записатися на подачу документів  для отримання інформації та консультації щодо адміністративних послуг з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно необхідно звертатися за телефонами:

50-90-72

50-90-73

50-90-74



Comments are closed.