Центр надання адміністративних послуг працюватиме ефективніше « Офіційний портал Чернівецької міської ради
18.08.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

У Центрі надання адміністративних послуг відбулася прес-конференція, присвячена його діяльності.

На ній голова Чернівецької обласної громадської організації “Буковинська агенція регіонального розвитку” Микола Ляхович доповів про результати дослідження якості послуг ЦНАП, яке протягом вересня 2013 р. – жовтня 2014 р. проводилось в 15 областях України. Чернівецький центр надання адміністративних послуг є одним з небагатьох, який не отримав жодного критичного відгуку.

Більше половини опитаних споживачів зазначили, що його створення спростило отримання адміністративних послуг. Проте, у споживачів та експертів були й зауваження. В першу чергу вони стосувались не повного дотримання принципу “єдиного вікна”, зокрема при наданні послуг Державної реєстраційної служби, тривалих термінів надання послуг адміністративними органами та надто широкого переліку необхідних документів. Також експертами Буковинської агенції регіонального розвитку запропоновано активізувати інформаційну роботу ЦНАП з метою ширшого інформування споживачів про послуги, які надаються в ньому.

Начальник управління Державного агентства земельних ресурсів України в м. Чернівці Денис Гречаний розповів про послуги Держземагентства, які будуть надаватись через Центр надання адміністративних послуг. Згідно договору, укладеного між Держземагентством та Чернівецькою міською радою у ЦНАП можна буде отримати ще 4 послуги, які необхідні для реєстрації прав власності на земельні ділянки та проведення будівельних робіт:
1. Надання відомостей з державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку;
2. Надання відомостей з державного земельного кадастру у формі викопіювання з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації;
3. Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою;
4. Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.
Таким чином, громадяни зможуть отримати комплекс взаємопов’язаних послуг в одній установі.
Також Денис Гречаний звернув увагу присутніх на те, що надання послуг через ЦНАП має на меті не тільки підвищити якість послуг, зменшити витрати часу, але й усунути контакт отримувача послуги з особою, яка приймає рішення, що мінімізує корупційні ризики.
Керівник Центру надання адміністративних послуг Петро Луців розповів про складнощі організації взаємодії з адміністративними органами та доступу до баз даних, необхідних для мінімізації переліку документів, що вимагаються від одержувача послуги. Наразі ведеться робота над мінімізацією кількості особистих відвідувань ЦНАП, адже частина послуг буде надаватись на основі попередньої електронної заявки. Ведеться робота над створенням окремого клієнт-орієнтованого сайту ЦНАП, планується встановлення електронної черги з можливістю запису через дистанційні канали. У планах запровадження рецепції, працівник якої буде надавати попередні консультації та допомагати в заповненні заяв.

Довідково:
Захід відбувався в рамках проекту «Асоціація регіональних аналітичних центрів: інструмент для підвищення ефективності управління в регіонах України», що здійснюється Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень у партнерстві з Чернівецькою обласною громадською організацією “Буковинська агенція регіонального розвитку”, Асоціацією регіональних аналітичних центрів, міжнародною Асоціацією Інституцій Регіонального Розвитку “МАІРР” та Асоціацією аналітичних центрів за Відкрите суспільство (PASOS) за підтримки Європейського Союзу. Цільові регіони дослідження: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Харківська, Херсонська, Черкаська, Чернівецька області та Автономна Республіка КримЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *