24.04.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

У школі №28 на вулиці Руській сьогодні відбулося урочисте відкриття меморіальних дошок її випускникам – загиблим Героям АТО Сергію Потарайко, Владиславу Трепку та Павлу Конопльову.

«Колишні учні цієї школи стали справжніми Героями – зразком мужності, прикладом для всіх українців, – каже міський голова Олексій Каспрук. – На жаль, у боротьбі за Україну вони віддали найцінніше – своє життя. Але ми пам’ятатимемо про них і їхній подвиг завжди».
Розвідник Сергій Потарайко навесні цього року вступив на службу у 8 батальйон 10-ї гірсько-штурмової бригади. Після навчального центру потравив у зону АТО. Пробув там всього 2 тижні. Був розвідником, мав позивний «Мольфар». 15 липня під час виконання бойового завдання під Мар’їнкою він загинув. Посмертно нагороджений медаллю “На славу Чернівців”.
Лейтенант медичної служби лікар-хірург Владислав Трепко 12 лютого 2015 року поблизу Дебальцевого загинув під час обстрілу, коли намагався врятувати пораненого. Учні чернівецької школи №28 знають про цього Героя зі сторінок щоденників. За мужність і героїзм нагороджений орденом ІІІ ст. Богдана Хмельницького та орденом «Народний Герой України». У травні 2016 року Вулицю Олексія Боярка перейменовано на вулицю Владислава Трепка.
Десантник Павло Конопльов загинув, коли проходив службу у 1-му батальйоні 80-ї бригади 2-ї гаубичної батареї. За мужність нагороджений орденом ІІІ ст. «За оборону Луганського аеропорту», нагрудним знаком, відзнакою командира 80 ОДШБр. У червні 2016-го Павла посмертно нагородили медаллю “На славу Чернівців”.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *