Трьом Героям, які загинули в зоні АТО, встановили пам’ятні дошки на фасаді їхньої школи « Офіційний портал Чернівецької міської ради
26.01.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
У школі №28 на вулиці Руській сьогодні відбулося урочисте відкриття меморіальних дошок її випускникам – загиблим Героям АТО Сергію Потарайко, Владиславу Трепку та Павлу Конопльову.

«Колишні учні цієї школи стали справжніми Героями – зразком мужності, прикладом для всіх українців, – каже міський голова Олексій Каспрук. – На жаль, у боротьбі за Україну вони віддали найцінніше – своє життя. Але ми пам’ятатимемо про них і їхній подвиг завжди».
Розвідник Сергій Потарайко навесні цього року вступив на службу у 8 батальйон 10-ї гірсько-штурмової бригади. Після навчального центру потравив у зону АТО. Пробув там всього 2 тижні. Був розвідником, мав позивний «Мольфар». 15 липня під час виконання бойового завдання під Мар’їнкою він загинув. Посмертно нагороджений медаллю “На славу Чернівців”.
Лейтенант медичної служби лікар-хірург Владислав Трепко 12 лютого 2015 року поблизу Дебальцевого загинув під час обстрілу, коли намагався врятувати пораненого. Учні чернівецької школи №28 знають про цього Героя зі сторінок щоденників. За мужність і героїзм нагороджений орденом ІІІ ст. Богдана Хмельницького та орденом «Народний Герой України». У травні 2016 року Вулицю Олексія Боярка перейменовано на вулицю Владислава Трепка.
Десантник Павло Конопльов загинув, коли проходив службу у 1-му батальйоні 80-ї бригади 2-ї гаубичної батареї. За мужність нагороджений орденом ІІІ ст. «За оборону Луганського аеропорту», нагрудним знаком, відзнакою командира 80 ОДШБр. У червні 2016-го Павла посмертно нагородили медаллю “На славу Чернівців”.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *