В експериментальному режимі з 10 липня запрацює тролейбусний маршрут №8 « Офіційний портал Чернівецької міської ради
01.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Для забезпечення транспортного сполучення мешканців району вул. Південно-Кільцевої з центром міста та вивчення спроможності тролейбусного управління забезпечити цей напрямок руху з 10 липня в експериментальному режимі запрацює тролейбусний маршрут №8. Про це на брифінгу повідомив міський голова Олексій Каспрук.
Тролейбусний маршрути №8 курсуватиме від вул. Південно-Кільцевої по вул. Героїв Майдану до Соборної площі через вул. І.Франка до університету. Маршрут має протяжність 12,8 км і на 3,7 км коротший за тролейбусний маршрут №6. На маршруті №8 буде 18 зупинок, вивчається технічна можливість і доцільність зупинки тролейбуса біля палацу «Юність Буковини». Від кількості зупинок також залежить швидкість руху на маршруті.
Тролейбус долає маршрут № 8 за 1 годину, тобто із Південно-Кільцевої до університету можна буде добратися за півгодини. Щоб забезпечити на цьому маршруті інтервал руху 15 хвилин потрібно, щоб постійно працювали 4 машини.
У літній період на маршруті №8 в робочі дні працюватимуть 4, у вихідні – 2 тролейбуса. Перший тролейбус відправлятиметься в 6.00 від університету , в 6.30 – із зупинки на вул. від Південно-Кільцевій. Останній тролейбус №8 від’їжджатиме від університету в 21.45, з Південно-Кільцевої – в 22.45.
У літній період, коли частина водіїв тролейбусів перебувають у відпустках, після 18.15 інтервал руху на маршруті №8 становитиме 30 хв. Такий же інтервал буде під час обідньої перерви та перезміни – з 11.15. до 13.00 та з 15.45 до 16.45.
З 1 вересня інтервал руху на цьому маршруті становитиме 15 хвилин впродовж усього дня.
Графік роботи маршруту №8 додається.
Розклад 8 маршрутComments are closed.