16.06.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Враховуючи досвід минулої зими, товариством «ТД Укрвторресурс» було закуплено 69 тонн технічної солі, яка буде використовуватись у складі піщано-соляної суміші для посипання доріг міста. Для обслуговування території, закріпленої за товариством, необхідно близько 20 тонн солі. Іншу ж частину буде розподілено між міськими ЖРЕПами.

«Вперше сіль заготовлено у такому обсязі, – зазначає заступник директора ТОВ «ТД Укрвторресурс» Олег Луців. – Подібна практика значно полегшує роботу не тільки нашому товариству, а й міським ЖРЕПам, яким тепер немає необхідності здійснювати закупівлі самостійно».

Окрім цього, в рамках підготовки до зимового періоду 2013-2014 років працівниками ТОВ «ТД Укрвторресурс» було створено аварійні запаси матеріалів для оперативного реагування на негоду, снігоочищувальну техніку забезпечено паливно-мастильними матеріалами, закуплено нову резину на трактори та підготовлено й оновлено інвентар. Також товариством було придбано новий багатофункціональний екскаватор-навантажувач Foton.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *