Стартує реалізація проекту, який зробить вуличне освітлення сучасним та суттєво зекономить електроенергію « Офіційний портал Чернівецької міської ради
21.07.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Сьогодні у Ратуші за участю міського голови Олексія Каспрука презентували проект “План дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР) для міського соціально-економічного розвитку: практичне впровадження ПДСЕР у напрямку сталого, розумного та енергоефективного міського освітлення в м. Чернівці”.

Проект підтримується Європейською Комісією через Угоду мерів. Завдяки йому Чернівці отримали можливість зробити життя городян комфортнішим і безпечнішим. Із 100 поданих заявок на участь виграли 6, серед яких і наше місто. Загальна вартість проекту складає 1500 тисяч євро. Внесок донора (Європейського Союзу) при цьому складе 1 217 891 євро, внесок департаменту ЖКГ – до 324 133 євро. Період реалізації проекту складає 27 місяців.
Упродовж двох років в рамках проекту планується виготовити та затвердити проектно-кошторисні документи для зовнішнього освітлення та для установок сонячної енергії, проведення енергоаудиту вуличного освітлення; замінити 5300 натрієвих ламп вуличного освітлення на світлодіодні; 146 км проводів ліній зовнішнього освітлення; встановити 6 установок енергії сонця для освітлення дитячих майданчиків у трьох районах міста; обладнати установками ВЕД-сонця три дитячі майданчики міста тощо. Передбачається значна економія електроенергії та скорочення шкідливих викидів.Comments are closed.