18.02.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Сьогодні у Ратуші за участю міського голови Олексія Каспрука презентували проект “План дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР) для міського соціально-економічного розвитку: практичне впровадження ПДСЕР у напрямку сталого, розумного та енергоефективного міського освітлення в м. Чернівці”.

Проект підтримується Європейською Комісією через Угоду мерів. Завдяки йому Чернівці отримали можливість зробити життя городян комфортнішим і безпечнішим. Із 100 поданих заявок на участь виграли 6, серед яких і наше місто. Загальна вартість проекту складає 1500 тисяч євро. Внесок донора (Європейського Союзу) при цьому складе 1 217 891 євро, внесок департаменту ЖКГ – до 324 133 євро. Період реалізації проекту складає 27 місяців.
Упродовж двох років в рамках проекту планується виготовити та затвердити проектно-кошторисні документи для зовнішнього освітлення та для установок сонячної енергії, проведення енергоаудиту вуличного освітлення; замінити 5300 натрієвих ламп вуличного освітлення на світлодіодні; 146 км проводів ліній зовнішнього освітлення; встановити 6 установок енергії сонця для освітлення дитячих майданчиків у трьох районах міста; обладнати установками ВЕД-сонця три дитячі майданчики міста тощо. Передбачається значна економія електроенергії та скорочення шкідливих викидів.Comments are closed.