Спеціальні перевезення у Чернівцях з 1 червня запрацюють на 28 автобусних маршрутах « Офіційний портал Чернівецької міської ради
07.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Спеціальні перевезення для забезпечення підвезення працюючої категорії населення виконавчий комітет доручив замовити Департаменту житлово-комунального господарства на 28 автобусних маршрутах. Пропозицію міського голови Олексія Каспрука та міської комісії з питань ТЕБ та НС про організацію спеціальних перевезень на всіх 46-х автобусних маршрутах з метою створення максимально безпечних та комфортних умов для громадян, рівних умов для підприємців виконавчий комітет не підтримав.
Таким чином, департамент ЖКГ замовить та укладе угоди з перевізниками на забезпечення з 1 червня спеціальних перевезень на 28 автобусних маршрутах: № № 3, 4, 6, 7, 8, 10, 10-А, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 20, 22, 24, 26, 26-А, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 41.
Вартість однієї поїздки у режимі спеціальних перевезень виконавчий комітет встановив у розмірі 7 гривень. Тариф на спецперевезення застосовується лише на 28 зазначених маршрутах, є тимчасовим та діє на період карантину до повного відновлення на території м. Чернівці руху громадського транспорту.
Право користуватися маршрутками у режимі спецперевезень надається за спеціальними проїзними, які отримали медики, службовці та працівники підприємств, установ та організацій, що забезпечують життєдіяльність міста, довідкою з місця роботи, витягу/виписки з ЄДРПОУ (документ, що підтверджує реєстрацію фізичної особи, як суб’єкта підприємницької діяльності), посвідчення військовослужбовця, адвоката.
Спецперевезення організовуються з обов’язковим дотриманням вимог постанови Головного державного санітарного лікаря щодо організації протиепідемічних заходів при перевезенні пасажирів автомобільним транспортом в умовах карантину. Таким чином спецперевезення здійснюються в межах кількості місць для сидіння, пасажири допускаються лише за наявності захисної маски чи респіратора, відстань між водієм та пасажиром має бути не менше 1 метра або кабіна водія має бути ізольована від салону пластиковою перегородкою, водій повинен бути в респіраторі або медичній масці та перед виходом на маршрут пройти температурний скринінг. Перед кожним рейсом повинно проводитися вологе прибирання транспортного засобу із застосуванням миючих та деззасобів, у тому числі місць контакту рук пасажирів (поручні, сидіння), біля вхідних дверей має бути розміщений антисептик.
Режим роботи автобусів на маршрутах із спецперевезеннями ( графіки та розклад руху) визначає департамент ЖКГ під час укладання угод з перевізниками на надання такої послуги.Comments are closed.