17.10.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціЗ 13 на 14 липня в результаті сильних злив можливий підйом рівня води в річках на 0,2-0,8 м над поточними рівнями. При сильних зливах можливе формування значного місцевого та силового стоку. Під час грози, в окремих районах очікується град та шквали 15-20 м/с.

З метою забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації,пов’язані із підтопленням окремих вулиць,порушенням зв’язку та енергозабезпечення керівникам департаментів, управлінь міської ради, комунальних підприємств та служб цивільного захисту вказано проінформувати підпорядковані структурні підрозділи та про всі випадки порушення життєдіяльності міста інформувати Управління з питань надзвичайного ситуацій та цивільного захисту населення через операторів муніципального контакт-центру 15-80.

Чернівчан закликають повідомляти про аварійні ситуації, які можливі в наслідок ускладнення погодних умов, муніципальний контакт центр за тел.15-80 та 050 2221580Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *