18.01.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Станом на 12 грудня за КП “Чернівціводоканал” рахувалося 8 951 661,73 грн. поточної заборгованості за спожиту електроенергію. Згідно з наказом Мінрегіону від 08.09.2017 року № 237, КП “Чернівціводоканал” включено до підприємств, що беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості за спожиті енергоносії.

Частиною 1 статті 6 Закону України “Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачання та теплогенеручих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії” вказано, що реструктуризації підлягає кредиторська заборгованість за спожиту електричну енергію станом на 1 липня 2016 року для виробництва та надання послуг з централізованого водопостачання, водовідведення, послуг з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення не погашена станом на 31 грудня 2016 року, за умови відсутності поточної заборговоності за електричну енергію на дату укладання договору про реструктуризацію заборгованості.

Станом на 12.12.2017 року КП “Чернівціводоканал” рахується поточна заборгованість за спожиту активну електроенергію в розмірі 7 887 365, 10 грн, реактивну електричну енергію в розмірі 1 064 256, 63 грн. Загальна сума поточної заборгованості за електричну енергію становить 8 951 661, 73 грн.

Вказане унеможливлює укладання Договору реструктуризації заборгованості КП “Чернівціводоканал” перед ПрАТ “ЕК “Чернівціобленерго”, а відтак погашення заборгованості.

Відтак, в листі від 12.12.2017 ПрАТ “Чернівціобленерго” до КП “Чернівціводоканал” висловлено прохання погасити наявну поточну заборгованість за спожиту електроенергію.

Керівник КП “Чернівціводоканалу” Анатолій Чабан повідомив, що наразі у підприємства таких коштів немає, тож будуть звертатись до депутатів міської ради по допомогу. Це питання буде винесено на засідання сесії, яка відбудеться 21 грудня 2017 року.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *