Сергія Мартинюка поновлено на посаді начальника управління освіти міської ради « Офіційний портал Чернівецької міської ради
05.06.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Міський  голова Олексій Каспрук  своїм розпорядженням  поновив на посаді начальника управління освіти міської ради Сергія Мартинюка.

Під час поновлення на посаді взято до уваги, що  постановою Чернівецького апеляційного суду від 8 лютого 2019 року закрито провадження у справі притягнення до адміністративної відповідальності Сергія Мартинюка за порушення порядку обліку, зберігання  та використання документів, що містять службову інформації, за відсутністю у діях посадовця  складу адміністративного правопорушення. Зазначена постанова  суду є остаточною і оскарженню не підлягає, а отже  і  підстава, яка  послугувала  для звільнення Сергія Мартинюка із займаної посади,  відсутня. 

До виконання  службових обов’язків Сергій Мартинюк приступить 14 червня. 

Сергію Мартинюку  збережено  раніше присвоєний 11-й ранг  в межах п’ятої  категорії  посад місцевого самоврядування та надбавку за  високі досягнення у праці  в розмірі  30% до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.Comments are closed.