Середня тривалість одного відрядження міського голови Олексія Каспрука, включаючи час на проїзд, – 2,7 календарних дні « Офіційний портал Чернівецької міської ради
15.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Олексій Каспрук  був наділений повноваженнями  Чернівецького міського голови 3 грудня 2015 року за результатами голосування на місцевих виборах.  З 3 грудня 2015 року до 1 червня 2020 року Олексій Каспрук  54 рази був у відрядженнях. Загальна  тривалість відряджень міського голови за цей період, включаючи  час на переїзди,  становила 146 календарних  днів, з яких 32 дні припало на вихідні та свята. Середня тривалість одного відрядження  міського голови, включаючи час на переїзд, святкові та вихідні дні,  становила 2,7 календарних дні.   Інформація  про відрядження та відпустки  міського голови  є доступною. Про це повідомили у відділі з питань кадрової роботи міської ради.

З  54  відряджень 15 відряджень тривалістю 54 календарні  дні (включаючи час на переїзд)  були за кордон (Румунія, Молдова, Польща, ФРН, Франція, Канада). Решта  39 відряджень були у Київ, Львів, Одесу, Вінницю для участі  в  урядових нарадах, засіданнях Ради регіонального розвитку, комітетів Верховної Ради, форумах, міжнародних конференціях та семінарах з питань місцевого самоврядування, децентралізації та регіонального розвитку, партнерської співпраці тощо. Середня тривалість відряджень міського голови, включаючи час на переїзд,святкові та вихідні дні,   в межах України – 2,4 календарні  дні, закордонних – 3,6 календарних дні.

За  4,6 роки  Олексій Каспрук використав 78 днів щорічної  оплачуваної відпустки та 7 днів  відпустки без збереження заробітної плати, з яких 22 дні  припало на  вихідні та свята.

За період з грудня 2015 року по квітень 2020 року  міському голові Олексію Каспруку нараховано  в якості заробітної плати 1507403,45 грн., із зазначеної суми утримано податок на доходи фізичних осіб, профспілкові внески, військовий збір на суму  – 309017,70 грн., виплачено  – 1198385,75 грн.

 Comments are closed.