Секція Асоціації міст України з питань комунального майна працює у Чернівцях « Офіційний портал Чернівецької міської ради
25.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
У Чернівцях розпочалося дводенне засідання Секції Асоціації міст України (АМУ) з питань комунального майна. Учасниками є керівники департаментів, управлінь та відділів місцевих рад з питань майнових відносин, представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства культури, молоді та спорту, представники Державного підприємства «Прозорро.Продажі», та експерти.

З привітальним словом відкрив захід міський голова Чернівецької міської ради Олексій Каспрук, який зазначив, що питання управління комунальним майном є дуже актуальним для всіх громад, оскільки соціально-економічний розвиток території та майна, яке на ній знаходиться, залежить від ефективних управлінських рішень, створення конкурентного середовища для залучення інвестицій. Особливу зацікавленість міста викликає порядок оренди комунального майна, яке має статус пам’яток архітектури, адже в місті Чернівці багато споруд культурної та історичної спадщини. Міський голова побажав всім плідної роботи та додав, що метою таких заходів є допомогти органам місцевого самоврядування вирішити труднощі, які виникають у їх роботі, перейняти досвід у своїх колег та напрацювати спільно пропозиції до нормативно-правових актів, де є така необхідність.

Захід проводиться в рамках Проєкту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує АМУ.Comments are closed.