Садгору прибирають від снігу « Офіційний портал Чернівецької міської ради
21.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Як повідомив голова Садгірської районної ради Ю.Бурега, на минулому тижні до прибирання снігу у Садгорі було залучено сили КЖРЕП№15, ПП «Садгора-Сервіс», ВД-3 МКП «Міськ ШЕП» приватні підприємства, організації та установи.

Прибирання проводилось на 29-ти вулицях.

Було залучено 6 одиниць спецтехніки МКП Міськ ШЕП ВД-3: піскорозкидачі – 2 шт; ПМ – 2 шт; МТЗ 80 – 1 шт; навантажувач – 1 шт; та 7 одиниць інших організацій та підприємств, а саме TOB «Гефест – 2401», ПП «Садгора-Сервіс», ТДВ «Чернівецький олійно-жировий комбінат», TOB «Метро Кеш енд кері Україна», КП МТК «Калинівський ринок», ТДВ «Чернівецький хімічний завод», TOB «Епіцентр-К».

Крім цього, щоденно працює 22 двірника ПП «Садгора-Сервіс» по прибиранню тротуарів та зупинок громадського транспорту (85 шт.) та 5 на при будинкових територіях КЖРЕП № 15.

Також, до прибирання снігу було залучено всі підприємства, організації та установи, на прилеглих територіях яких є тротуари, – разом близько 300 осіб.

За несвоєчасне прибирання снігу відділом благоустрою та санітарно- екологічного стану Сад гірської районної ради складено 6 протоколів та роздано 55 попереджень. До адміністративної відповідальності притягнуто TOB «Фуршет» (Черней C.B.), ПП Дирда Т.І., Садгірське споживче товариство (Суховерський Б.Т.), ПП Чорний Р.В., ОТСББ «Світлина» (Гаврилаш І.М.), СП “Чернівецький завод залізобетонних виробів облспоживспілки” (Катеринюк В.М.).

Загалом вулиці, тротуари та міжбудикові проїзди та на території Садгірського району знаходяться в задовільному стані, повідомляє голова Садгірської районної ради Ю.Бурега.

Сектор інформації та зв’язків з громадськістюЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *