Ринок, кінотеатр, пологовий будинок та лікарню перевірили на дотримання законодавства про оплату праці « Офіційний портал Чернівецької міської ради
23.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Планові перевірки фінансово-господарської діяльності в міському комунальному підприємстві «Газкомплектприлад» та Головному широкоформатному кінотеатрі вищого розряду «Чернівці» провели працівники відділу контрольно-перевірочної роботи міської ради. Фахівці відділу взяли також участь у проведенні перевірок з питань належного оформлення трудових відносин та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці на комунальних некомерційних підприємствах «Міський клінічний пологовий будинок №1» та «Міська дитяча клінічна лікарня». 

За результатами перевірки в міському комунальному підприємстві «Газкомплектприлад» встановлено ряд порушень фінансового характеру, зокрема виявлено випадки переплати заробітної плати працівникам підприємства у загальній сумі 55 460,34 грн, недоплати зарплати на суму 19 254,20 грн, відшкодування підзвітнім особам коштів за придбання матеріальних цінностей, які не пов’язані з господарською діяльністю підприємства, на загальну суму 20 815,39 грн, перевитрати пального (дизпалива та бензину марки А-94) на суму 4 547,50 грн. Крім цього, встановлені факти надання благодійної допомоги працівникам підприємства на загальну суму 23 550,00 грн і стороннім установам та організаціям на суму 8 000 грн, а також не дотримання граничних сум витрат на придбання мобільного телефона.

В кінотеатрі «Чернівці» виявлені випадки переплати заробітної плати працівникам підприємства у загальній сумі 31 519,78 грн, недоплати зарплати на суму 23 585,84 грн, відшкодування працівникам витрат на використання таксі в сумі 883,00 грн та відшкодування підзвітних коштів без надання відповідних підтверджуючих документів на суму 514,00 грн.

В міському клінічному пологовому будинку №1 встановлено недоплату в загальному розмірі 40 701,79 грн та переплату на суму 6 749,55 грн. В свою чергу, в міській дитячій клінічній лікарні виявлено недоплату в загальному розмірі 23 522,84 грн та переплату на загальну суму 8 919,22 грн.

Керівникам підприємств направлені письмові вимоги щодо усунення виявлених порушень та пропозиції щодо покращення діяльності.

Крім цього, відділ контрольно-перевірочної роботи міської ради провів перевірки в бані «Дельфін», Центрі стерилізації тварин та Муніципальному інфоцентрі щодо усунення ними порушень та недоліків, виявлених під час проведення перевірок на цих підприємствах у 2018 році.Comments are closed.