Рятувальники ознайомили голів виборчих дільниць та представників виборчої комісії з правилами пожежної безпеки на виборчих дільницях « Офіційний портал Чернівецької міської ради
26.11.2020






Аварійні телефони оперативних служб





Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам Батьківщини



МИ В:




МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці








21 жовтня відбулась спільна нарада керівництва Чернівецького міського відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області, першого державного пожежно – рятувального загону Управління ДСНС України у Чернівецькій області та представників Чернівецької міської територіальної  виборчої комісії, а також голів виборчих дільниць міста Чернівці.

Під час заходу представники ДСНС надали практичну допомогу головам виборчих комісій в організації забезпечення пожежної та техногенної безпеки місць проведення виборів. Рятувальники наголосили на необхідності дотримання вимог протипожежного стану будівель і приміщень, наявності первинних засобів пожежогасіння. Зокрема, приміщення виборчих дільниць повинні бути забезпечені вогнегасниками з відповідного розрахунку та ємністю з водою, а шляхи евакуації мають бути вільними від сторонніх предметів, та легко відчинятись за напрямком евакуації людей.

Крім того, з членами виборчих комісій було проведено інструктажі щодо дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки, а також порядку дій у випадку виявлення займання чи підозрілого предмета.

Наостанок рятувальники зазначили, що протипожежні вимоги мають дотримуватись усіма членами виборчих комісій протягом всього процесу голосування та під час підрахунку голосів.



Comments are closed.