Рух на маршрутах №10А, №21 та №26 поновлено за старою схемою « Офіційний портал Чернівецької міської ради
25.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Робоча група рекомендувала департаменту житлово-комунального господарства за результатами моніторингу руху громадського транспорту, з огляду на звернення мешканців та перевізників, з 3 липня відновити рух на автобусних маршрутах №10А, №21 та №26 за старою схемою.

Таким чином, на маршруті №10А автобуси курсуватимуть від Садків до Центрального ринку (колишнього магазину Рязань), на маршруті №21 – від Старої Жучки до автостанції на Садовій.

За старою схемою руху, без заїзду на вулицю Комунальників, працюватимуть автобуси на маршруті №26. До попередньої схеми руху повертаються також автобуси на маршрутів №26А.

Триватиме посилений моніторинг роботи автобусних маршрутів №38, №15 та №16, де перевізники скаржаться на різке зменшення пасажиропотоку.

Департаменту ЖКГ рекомендовано вжити передбачені угодами заходи впливу до перевізників, зокрема на маршрутах №10, 10А, №2, № 23 та інших, які випускають меншу, ніж передбачена угодою кількість транспортних засобів, не дотримуються графіків руху, особливо в обідній та вечірній час. До перевізників, які порушують графіки руху, застосовуватимуть штрафні санкції.

Перевізникам дано тиждень для забезпечення доступу чернівчан на сайті transport.cv.ua в режимі он-лайн до даних gps-трекерів автобусів, які працюють на маршрутах загального користування/

До перевізників, які самовільно припинять обслуговування маршрутів, без передбаченого угодою попередження за місяць, застосовуватимуться штрафні санкції та у судовому порядку вимагатимуть відшкодування завданих збитків.Comments are closed.