Реєстрація товариства з обмеженою відповідальність через портал електронних сервісів « Офіційний портал Чернівецької міської ради
20.01.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
ЦНАП інформує: Технічним адміністратором Єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та громадських формувань – ДП «НАІС» запроваджено сервіс з державної реєстрації створення товариства з обмеженою відповідальністю, що діє на підставі модельного статуту, а  також перехід юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту. 

Документи в електронній формі подаються заявником через портал електронних сервісів «Онлайн будинок юстиції», при цьому заява про державну реєстрацію підписується заявником, а документи мають бути оформлені згідно вимог чинного законодавства. Особливості державної реєстрації за заявами в електронній формі врегульовано розділом IV «Порядку державної реєстрації юридичних осіб, ФОП та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи» затверджений наказом Міністерства юстиції України від 09.02.2016 р. №359/5.

Відповідно до вищезазначеного Порядку заява формується заявником в електронній формі за допомогою програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру на порталі електронних сервісів, з обов’язковим долученням до неї оригіналів електронних документів для державної реєстрації, які мають відповідати вимогам  Законів України “Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».  Для ідентифікації автора електронного документа використовується електронний підпис, накладанням якого і завершується процедура створення електронного документа.

Одним з документів, що подаються для державної реестрації юридичної особи, є рішення засновників про створення юридичної особи (пункт 2 частини першої статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»)

При цьому, якщо суб’єкт господарювання створюється та діє на підставі модельного статуту, в рішенні про його створення, яке підписується усіма засновниками, зазначаються відомості про його найменування, мету і предмет господарської діяльності а також інформація про провадження діяльності на основі модельного статуту (частина п’ята статті 56 Господарського кодексу України).

Загальні збори учасників товариства проводяться в порядку, встановленому Законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» та статутом товариства.

Згідно з  частиною четвертою статті 33 Закону Украни «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» на загальних зборах учасників, що проводяться відповідно до частини третьої цієї статті, ведеться протокол, у якому фіксуються перебіг загальних зборів учасників та прийняті рішення. Протокол підписує голова загальних зборів учасників або інша уповноважена зборами особа.

Варто зазначити, що програмне забезпечення єдиного державного реєстру забезпечує, зокрема. ідентифікацію заявників, які подають документи для державної реєстрації в електронній формі, з використанням кваліфікованого електронного підпису таких заявників, що реалізується у тому числі шляхом забезпечення можливості накладення засновниками (учасниками) товариства з обмеженою відповідальністю кваліфікованого електронного підпису на відповідне рішення.

Отже, накладення відповідної кількості кваліфікованих електронних підписів на рішення засновників (учасників) / уповноваженого органу управління юридичної особи та одного кваліфікованого електронного підпису заявника на заяві про державну реєстрацію є достатнім для підтвердження наміру засновників (учасників) товариства з обмеженою відповідальністю на створення товариства, що діє на підставі модельного статуту чи переходу товариства на діяльність на підставі модельного статуту.

Відповідно до пункту 7 розділу І Порядку результати надання адміністративних послуг з державної реестрації, за допомогою програмних засобів ведення єдиного державного реєстру розміщуються на порталі електронних сервісів для доступу до них заявника шляхом їх пошуку за кодом доступу з метою перегляду, копіювання та друку.Comments are closed.