24.06.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Згідно з ст. 2 Закону України «Про колективні договори і угоди», колективні договори укладаються всіма підприємствами, установами та організаціями (незалежно від форм власності), які використовують найману працю і мають статус юридичної особи.

Реєстрація колективних договорів проводиться в управлінні з питань праці департаменту праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради.
На постійній основі надаються роз’яснення з питань трудових і соціально-економічних відносин та їх відображення в колективних договорах, а також методична допомога при їх розробці підприємствам, установам та організаціям міста.
Станом на 01.01.2019 року на підприємствах, в установах та організаціях міста різної форми власності укладено або пролонговано 1257 колективних договорів. Впродовж 2018 року зареєстровано 131 колективний договір, в тому числі 39 новоукладених, 92 пройшли повторну повідомну реєстрацію. Крім того, зареєстровано 91 зміну та доповнення до діючих колективних договорів, в тому числі 1 – до Регіональної угоди. При реєстрації колективних договорів 46-ти підприємствам, установам, організаціям міста направлено письмові рекомендації з питань колективно-договірного регулювання, надано 453 консультації із зазначених питань.
На постійній основі надаються роз’яснення з питань трудових і соціально-економічних відносин та їх відображення в колективних договорах, а також методична допомога при їх розробці.
Зокрема, станом на 01.01.2019 року зареєстровано в галузях:

– освіти – 245
– надання інших видів послуг – 188
– охорони здоров’я та надання соціальної допомоги – 146
– державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування – 142
– оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів – 138
– промисловості – 128Comments are closed.