Відключення від централізованого опалення регулюється «Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» « Офіційний портал Чернівецької міської ради
26.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
На офіційному сайті Чернівецької міської ради 19 липня зареєстровано електронну петицію щодо можливості відмови від послуг Теплокомуненерго з правом встановлення індивідуального опалення без додаткових умов.

Як повідомили у департаменті житлово-комунального господарства міської ради, питання відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання житлових будинків регулюється «Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 31.10.2007 № 1268) (далі – Правила), та «Порядком відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання», затвердженим наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово – комунального господарства України від 22.11.2005 № 4 (із змінами, та доповненнями) далі – Порядок. Порядок визначає процедуру відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води (далі – ЦО і ГВП) всього житлового будинку при відмові споживачів від послуг ЦО та ГВП.
Разом з цим, рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 14.08.2012р. № 491/16 «Про порядок відключення від мереж централізованого опалення, склад комісії з цих питань та положення про неї, визнання такими що втратив чинність пункт 3 рішення виконавчого комітету міської ради від 27.06.2006р. № 197/5» затверджено Порядок відключення від мереж централізованого опалення при відмові споживачів від централізованого теплопостачання в м. Чернівцях.
Порядок визначає процедуру відключення від мереж централізованого опалення (ЦО) при відмові споживачів від централізованого теплопостачання:
1.2.1. Квартир з першого до останнього поверху розміщених одна над одною та нежитлових приміщень, якщо такі є (далі – квартир по стояку);
1.2.2. Всіх квартир окремого під’їзду;
1.2.3. Окремого житлового будинку;
1.2.4. Окремої нежилої будівлі та нежилого приміщення.
Відповідно до п. 4 Порядку як виняток, можуть розглядатися комісією заяви на відключення окремої квартири від мереж централізованого опалення та влаштування в ній індивідуального опалення за наявності:
4.1. Висновку теплопостачальної організації про неможливість забезпечення її опаленням згідно санітарних норм, довідки ПАТ «Чернівцігаз», ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» щодо технічної можливості підключення до існуючих мереж газового або електричного опалення;
Для розгляду питання відключення квартири від мереж централізованого опалення власники (власник) квартир звертаються до Комісії з письмовою заявою встановленого зразка про відключення від мереж централізованого теплопостачання, в Центр надання адміністративних послуг (вул. Героїв Майдану, 7).
До заяви додаються:
1. Протокол загальних зборів власників, наймачів (орендарів) квартир по стояку, квартир окремого під’їзду, окремого будинку щодо вирішення питання відключення від мереж централізованого опалення та прийняття рішення про влаштування системи індивідуального або автономного опалення, створення ініціативної групи.
2. Довідка про відсутність заборгованості за житлово-комунальні послуги квартири (квартир), нежилого приміщення або договір на реструктуризацію заборгованості у випадку її наявності;
3. Довідка про те що правління ОСББ, ЖБК, ЖБТ не має заперечень щодо відключення квартири заявника (заявників) від мереж централізованого та влаштування в ній індивідуального опалення (у випадку, якщо в будинку створено ОСББ, ЖБК, ЖБТ);
4. Висновок ВСТ «Житловик» щодо можливості відведення продуктів згорання в існуючі димоходи;
5. Довідка з ПАТ «Чернівцігаз» або ПАТ ЕК «Чернівцібленерго» щодо технічної можливості підключення до існуючих мереж газового або електричного опалення.
У заяві про відключення від мереж ЦО власники, наймачі (орендарі) квартир і нежилих приміщень будинку зазначають причини відключення та вид опалення який передбачається влаштувати.Comments are closed.