Привітання Чернівецького міського голови Олексія Каспрука із Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги « Офіційний портал Чернівецької міської ради
30.05.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Дорогі чернівчани! Шановні ветерани!
У ці дні ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 73-у річницю Перемоги над фашизмом в Другій світовій війні. Цю нелегку перемогу значною мірою здобули відважні українці.

8-9 травня ми вшановуємо їх самовідданий подвиг, схиляємо голови перед тими, хто загинув, захищаючи Україну і Європу. На жаль, тих, хто приніс Перемогу людству, стає з кожним роком, з кожним днем все менше. Тож пам’ятаймо завжди про кожного з них.
Наша країна заплатила високу ціну в тій війні – життям мільйонів людей. Кожна доля справжнього фронтовика – приклад неймовірної мужності і честі, патріотизму та сили духу. Роки спливають, але вікопомний подвиг нашого народу завжди в пам’яті багатьох вдячних поколінь.
Наші ветерани і сьогодні при ділі – беруть активну участь в суспільному житті міста, роблять великий внесок у патріотичне виховання юних чернівчан. У час нових реалій ми вчимося у них оптимізму, твердості духу, умінню долати труднощі. Вони стали справжнім прикладом для наших воїнів, які нині захищають країну від агресора.
У ці святкові дні, коли ветерани вбирають свої найдорожчі нагороди, зустрічаються з побратимами, діляться спогадами та згадують своїх загиблих друзів. Ще раз висловимо їм вдячність за мир, який вони відвоювали для наступних поколінь.
Нехай у вікнах ваших домівок, шановні ветерани, світяться вогники щастя і добра, злагоди і добробуту! Здоров’я і оптимізму вам на довгі роки.

З повагою, Чернівецький міський голова Олексій КаспрукComments are closed.