Проводиться тендер щодо надання послуг з прибирання доріг та тротуарів міста « Офіційний портал Чернівецької міської ради
25.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Департамент житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради запрошує всіх бажаючих підрядників взяти участь у тендері щодо надання послуг з прибирання прибордюрної частини доріг, тротуарів, газонів, ліквідації стихійних смітників в м. Чернівцях.

– Лот 1- Територія, обмежена вулицями: Б.Хмельницького (буд. 1-77, 2-80) – вул. Головна (парна сторона від вул. Б.Хмельницького до Центральної площі) – Центральна площа  – вул. Університетська (від Центральної площі, парна сторона 2-60, непарна сторона від перехрестя вул. Б.Хельницького та Університетської 27-39) – вул. Стрийська (парна сторона 2-112) – вул.Корсунська – вул. Підгаєцька – вул. Бережанська (буд. 3-25, 4-26) – вул. Чортківська- вул. Гагаріна (від мосту непарна сторона)

– Лот 2- Територія, обмежена вулицями: вул.Головна від бульвар Героїв Крут, 2 до вул Південно-Кільцевої до дамби, вул. Південно-Кільцева від з-ду Кварц до с.Коровія, бульвар Героїв Крут від кафе “Самоцвіти”, вул. Воробкевича Сидора від ФОК «Олімпія» до церкви, від ЗОШ №22 до ЗОШ №27.

– Лот 3- Територія, обмежена вулицями: вул. Головна (парна сторона від вул. В.Комарова до бульвару Героїв Крут)- вул. В.Комарова (від вул. Головної до озер)

– Лот 4- Територія, обмежена вулицями: вул.Руська (від перехрестя з вул. Січових Стрільців та пров.Буковинського до кінця) – вул. Січових Стрільців (від перехрестя з вул. Фастівської та пров. Смотрицького до кінця) – вул.Жасминна – вул.Ставропольська – вул.Нововінницька -вул.Авангардна (від вул.У.Кармелюка до кінця) – проспект Незалежності (непарна сторона буд. №№1-27, парна сторона буд. №№2-16)

– Лот 5- Територія, обмежена вулицями: Хотинська, Мудрого Ярослава,  Александрі Васіле, Заводська, Калинівська,  Підкови Івана, Шляховід, Перемоги, Мізунського Юрія, Енергетична, Галицького Данила, Галицький Шлях,  Надрічна,  Демократична, Налепки Яна, Вереснева, Учительська, Каштанова, Фестивальна, Коломийська, Денисівська, Горішня, Юнацька, пр.Надрічна-д.м.,  Стефаника  Василя,  Ткачука Петра,  Лукіяновича  Дениса, Рокитянська, Денисівський  Тупик,  Мошинська,  Дібровецька

– Лот 6- Територія, обмежена вулицями: вул. Гагаріна від мосту річки Прут парна сторона до будинку №2 по вул. Гагаріна; вул.Головна від вул.Сагайдачного буд. №2 до Центральної площі непарна сторона; вул.Севастопольська від вул.Гагаріна до вул.Прутської; вул.Білоруська від ж/д моста поворот на вул. Ізмайлівську та до вул.Білоруської буд №85 дві сторони; вул.Лубенська від вул.Зеленої до вул.Білоруської; вул.Ромашкова від вул. Січових Стрільців до вул.Калинівської одна сторона; вул. Січових Стрільців від вул.Руської до вул.Фастіської дві сторони за винятком кладовища та віськової частини; вул.Фастівська від вул.Рукської до вул.С.Стрільців; вул.Ш.Руставелі від вул.Рукської до вул.Кишинівської; пров.Білоруський від ж/д дороги до вул.Білоруської; вул.Українська від вул.Шептицького до вул.Руської обидві сторони; вул.Садовського від вул.Руської до вул.Сагайдачного; вул.Сагайдачного від вул.Головної до вул.Руської; вул.Зелена від вул.Руської до повороту на вул.Орловьску.

Тендер оголошено в системі електронних торгів Рrozorro, ознайомитися з його умовами можна за посиланням : https://www.prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-06-26-000402-a

Очікувана вартість робіт: 4 144 640 грн.  з ПДВ, з них:  Лот 1 – 1 025 543 грн., Лот 2 – 325 226 грн., Лот 3 – 378 394 грн.,  Лот 4 – 433 770 грн.,  Лот 5 – 1 133 712 грн.,  Лот 6 – 847 995 грн.

Вид тендерного забезпечення:       Електронна банківська гарантія

Сума тендерного забезпечення: Лот 1 – 30 766грн., лот 2 – 9 756грн., лот 3 – 11 351грн., лот 4 – 13 013грн., лот 5 – 34 011грн., лот 6 – 25 439грн.

Строк виконання робіт до 31 грудня 2018р.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій:    30 липня 2018р. 10:00Comments are closed.