Проведено перевірки на комунальному підприємстві та в департаменті житлово-комунального господарства міської ради « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Працівниками відділу контрольно-перевірочної роботи міської ради проведено планову перевірку фінансово-господарської діяльності в комунальному підприємстві «Муніципальний інфоцентр» та аналіз відшкодування витрат по санітарному прибиранню тротуарів та прибордюрної частини доріг у Чернівцях в департаменті житлово-комунального господарства міської ради.

Про це повідомив начальник відділу контрольно-перевірочної роботи міської ради Денис Круглецький.
За результатами перевірки в Чернівецькому комунальному підприємстві «Муніципальний інфоцентр» встановлено порушень фінансового характеру на загальну суму 47 314,55 грн., зокрема виявлено випадки переплати заробітної плати працівникам підприємства у загальній сумі 20 679,17 грн. та недоплати зарплати на суму 26 635,38 грн. Керівнику підприємства направлені письмові вимоги щодо усунення виявлених порушень та пропозиції щодо покращення діяльності підприємства.
В Департаменті житлово-комунального господарства міської ради здійснено аналіз відшкодування витрат по санітарному прибиранню тротуарів та прибордюрної частини доріг у Чернівцях, за результатами якого керівництву департаменту надано рекомендації щодо покращення санітарної ситуації в місті та оптимізації видатки з міського бюджету по цьому напрямку фінансування.
Крім цього, працівниками відділу контрольно-перевірочної роботи міської ради проведено перевірки в міському БТІ, бані Нептун та парку Жовтневому щодо усунення ними порушень та недоліків виявлених працівниками відділу під час проведення перевірок на цих підприємствах у 2017 році.Comments are closed.